telewizja

Farma 3: widzowie mieli jej wyraźnie dość. W końcu odpadnie z programu!

2024-02-23 15:51

Na ten moment czekała spora grupa widzów programu Farma 3. Po wielu tygodniach z formatem rozstaje się uczestniczka, która szczególnie w ostatnim czasie zdążyła sobie przysporzyć ze strony widzów wielu negatywnych komentarzy. Część z osób z pewnością ucieszy się na tę wiadomość, gdyż życzyli jej, by nie dostała się do finału.

Farma 3: widzowie za nią nie przepadali. Teraz odpada

Program Farma 3 wielkimi krokami zbliża się do finału. Chciałoby się powiedzieć, że do happy endu, jednak to pozostaje jeszcze nierozstrzygnięte. Nadal czekamy bowiem na skład, który pojawi się w finałowym odcinku. A widzowie nie ukrywają, że Farma 3 przyniosła im raczej więcej rozczarowań, niż pozytywnych zwrotów akcji. Przez kilka tygodni na ekranach serwowano nam bowiem knucie, dramy, a czasem nawet mocna słowa ze strony bohaterów pod adresem innych uczestników. Komentujący program w sieci wielokrotnie byli bardzo ostrzy. Przede wszystkim dla Amandy, którą w programie Farma 3 wielokrotnie wysyłali już do domu swoimi komentarzami. Widzowie uważali bowiem, że nie zasługuje ona na finał. Ostatnio podpadła im również Marta. Okazuje się, że w końcu uczestniczka, za którą widzowie nie przepadali, opuści program Farma 3.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Farma 3: Marta odpada z programu

To czego nie można odmówić programowi Farma 3 to emocje. Tych faktycznie nie brakowało w tym sezonie. Choć zazwyczaj były to jednak negatywne wrażenia i rozczarowania, to jedno jest pewne - trudno było się oderwać od telewizora. Choć niektórzy to robili, strasząc nawet, że już więcej nie obejrzą programu. Część osób domagała się również by Farma 3 na dobre zniknęła z telewizorów. Tak się jednak nie stało. Stało się natomiast coś przełomowego w najnowszym odcinku. W tym z programem Farma 3 po wielu tygodniach zmagań rozstaje się bowiem Marta. To może być zaskoczeniem dla części oglądających, która była pewna, że Marta i Amanda to finałowe pewniki, a niektórzy sugerowali nawet ustawienie programu pod dziewczyny. Jak widać Marty w finale Farma 3 jednak nie zobaczymy. A kto się w nim pojawi? Sprawdzajcie najnowsze odcinki od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.