telewizja

Farma 3: zaskakujący zwrot akcji w kwestii Marty. Amanda może odetchnąć z ulgą?

2024-02-20 11:18

Czegoś takiego chyba nikt się nie spodziewał. Po tym, jak widzowie przez kilka tygodni najmocniej krytykowali w programie Farma 3 Amandę, teraz nagle zmienili front. Po obserwacji wielu dram i manipulacji, doszli do wniosku, że najgorszą uczestniczką Farma 3 jest jednak Marta. Czym sobie u nich zawiniła?

Farma 3: Marta to królowa fałszu?

Człowiek łudził się, że wraz z ostatnimi odcinkami programu Farma 3 sytuacja w tym sezonie trochę się uspokoi. Okazuje się, że nic bardziej mylnego, ponieważ wraz ze zbliżającym się finałem Farma 3 widzowie dochodzą do nowych, przełomowych wniosków. Przez ostatnich kilka tygodni na ekranach mogliśmy oglądać uczestników, którzy sporą część swojego czasu poświęcali na obgadywanie siebie nawzajem, mówienie chamskich tekstów i robienie nie tego, co zapowiadali. Głównie krytykę zbierała za to wszystko Amanda. Ta patrząc na komentarze widzów wyrosła na ich głównego wroga. Praktycznie pod każdym postem pojawiały się wpisy o tym, że program jest ustawką pod tę uczestniczkę albo, że już dawno powinna wylecieć. Ostatnie odcinki przyniosły jednak zmiany na profilach programu Farma 3. Teraz na pierwszy plan wysuwa się kto inny.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Farma 3: Marta obrywa od widzów programu

Ten sezon programu Farma 3 możemy odhaczyć w pamięci jako jeden z najbardziej dramogennych. Przez to część widzów uznała go również za najgorszy w historii, ponieważ brakowało w nim ciekawych zadań i pokazywania zwierzaków, z czym do tej pory kojarzyła się Farma. Widzowie podkreślali, że niektórych odcinków nie da się oglądać m.in. ze względu na Amandę, której na ekranie było zbyt wiele. Teraz jednak nieco zmieniają front i zaczęli dostrzegać sporo negatywnych zachowań Marty. Choć nadal fani programu Farma 3 uważają, że Amanda nie powinna dotrzeć do finału, to tego samego życzą i Marcie.

Marta to największy Lis, prześlizgnęła się to tygodnia finałowego na plecach Amandy i cwaniactwie….stoczyla raptem jeden pojedynek i nie miała nawert okazji być farmerką tygodnia żeby się wykazać ale pierwsza była to podsumowania innych, wdzięczna Reni za hamburgera, rzuciła się na szyję za wygranie zadania a teraz ma czelność twierdzić zE to najgorsze rządy były…

W punkt! Nie mogę patrzeć na to fałszywe dziewuszystko! Gorsza od Amandy...

Amanda chociaz nie jest tak zakłamana. Od poczatku nie ukrywala że prowadzi grę, i ma do tego prawo ale Marta..

- czytamy w komentarzach na profilu programu Farma 3.

Sami jesteśmy ciekawi, jak po tych wszystkich perypetiach będzie wyglądał finał. Najnowsze odcinki programu Farma 3 z pewnością to wyjaśnią. A te można oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 w Polsacie.