telewizja

Farma 4: nowa edycja nie powstanie? Produkcja nie ma powodów do radości

2024-03-01 13:19

Lada moment na ekranach zobaczymy ostatni odcinek programu Farma 3. W tym przez kilka tygodni mogliśmy oglądać śmiech, dramy, ale i poważne manipulacje. To wyraźnie nie podobało się widzom, którzy nie szczędzili krytycznych komentarzy. Czy w tej sytuacji jest w ogóle szansa na to, że powstanie Farma 4?

Farma 3: widzowie nie szczędzili krytyki

Gdybyśmy mieli wskazać sezon programu Farma, który wzbudzał największe emocje, to niewątpliwie byłby to trzeci sezon. Ten był szeroko komentowany przez widzów już od pierwszy odcinków. I niestety, ku rozczarowaniu produkcji - negatywnie. Widzom nie podobało się to, że w Farma 3 z ekranu nie wylewa się miłość i pozytywne relacje, a raczej sączy jad i możemy co chwilę oglądać uczestników, którzy skupiają się na knuciu, zamiast na dobrej zabawie. Nie brakowało też uwag, że w odcinkach pokazywanych jest za mało zwierząt, a za dużo relacji między uczestnikami, które delikatnie mówiąc - były napięte. Czy w takiej sytuacji w ogóle możliwe jest, aby powstała Farma 4? Zdania widzów na ten temat są mocno podzielone, bo już po pierwszych odcinkach nowego sezonu nie brakowało głosów, że kolejny sezon nie powinien się ukazać.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Farma 4: nowy sezon powstanie

Gdy spojrzymy w komentarze na profilu Farma 3 to te raczej nie napawają produkcji optymizmem. Widzowie mają do show szereg uwag. A przede wszystkim nie podoba się im to, kto znalazł się w finale programu Farma 3. W tym możemy bowiem zobaczyć Maćka, Amandę i Angelikę. Znów w sieci pojawiły się komentarze o tym, że kolejny sezon show nie powinien powstać, a obecny był nie taki, jak wyobrażali go sobie widzowie. Fani Farma 3 nie gryzą się w język.

Ten finał to jakaś żenada !!! Każdy z tej trójki powinien dostać ale widły ugnojone … nie ma na kogo głosować. Gorszej ustawki nie było. Ja się pytam gdzie są leżaki i parasole z zadania gdzie Amanda rozwaliła cały program bo miała kaprys !?

Beznadziejna edycja juz nigdy wiecej nie bede ogladac tego dziadostwa ten program nic nie ma wspolnego z farma i co do uczestnikow od poczatku ustawka nawet jak zawalili to zistali faworytami masakra program!!!!

Jutro nikt nie powinien dzwonić. To jest parodia a nie farma.

- czytamy w komentarzach na profilu Farma 3.

Jednak mimo, że w sieci możemy zobaczyć takie opinie, to show dalej się kręci. Trwają bowiem castingi do Farma 4. Kiedy zobaczymy tę edycję? Zapewne za rok. Tymczasem finał Farma 3 już dziś o 20:00 w Polsacie.