taniec z gwiazdami

Fatalne wieści dla uczestników Tańca z Gwiazdami! Ta decyzja produkcji ich załamała

2024-03-21 13:35

Produkcja Tańca z Gwiazdami podjęła szokującą decyzję. Uczestnicy, którzy dowiedzieli się o niej nie kryli zaskoczenia i rozczarowania. Co się stanie w najbliższym odcinku tanecznego show Polsatu? Sprawdźcie już teraz co tak rozzłościło uczestników Tańca z Gwiazdami.

Najnowsza edycja Tańca z Gwiazdami cieszy się ogromną popularnością. Wśród uczestników znaleźli się m.in. Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Anita Sokołowska czy Dagmara Kaźmierska. Dzięki tak mocnej obsadzie nowe odcinki tanecznego show śledzi około 2 mln widzów. W ostatnim odcinku, 17 marca, z programem pożegnała się Małgorzata Ostrowska Królikowska. Przed nami czwarty odcinek TzG, gdzie czeka nas więcej pożegnań!

Szokująca decyzja w Tańcu z Gwiazdami

Produkcja podjęła szokującą decyzję, o której uczestnicy Tańca z Gwiazdami dowiedzieli się podczas środowych treningów. Okazuje się, że w czwartym odcinku programu odpadną aż dwie pary! Uczestnicy są w szoku. Maciej Musiał nie mógł się nawet zdobyć na żaden komentarz. Rozżalenia nie kryła też Maffashion. Jej zdaniem wprowadzone zmiany są niesprawiedliwe.

Dagmara Kaźmierska rozbrajająco o Conanie. Szkoda byłoby mu na nią pieniędzy?!

Dwie pary opuszczą Taniec z Gwiazdami!

- Jest ryzyko. Ale z drugiej strony chyba raźniej, jak się odpada z kimś - powiedziała z kolei Olga Kowalska. - My mamy waleczny taniec, więc będziemy walczyć - zapewnił Jacek Jeschke, taneczny partner Anity Sokołowskiej.

Czym spowodowane są te nagłe zmiany? Można się domyślać, że ta decyzja wynika z nadchodzących świąt. W niedzielę wielkanocną widzowie nie zobaczą nowego odcinka Tańca z Gwiazdami, dlatego, żeby nie wydłużać emisji programu o tydzień w jednym z odcinków muszą odpaść dwie pary.

Dagmara Kaźmierska jest wrogiem Iwony Pavlović? Ta wypowiedź nie pozostawia niedomówień