Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Kiedy, gdzie oglądać i kto wystąpi? [DATA, ARTYŚCI, BILETY]

i

Autor: materiały prasowe Polsat Disco Hit Festiwal Kobylnica

Festiwal w Kobylnicy 05.08. 2022 - otwarcie bram. Godzina, parking, jak dojechać. Wszystko co musisz wiedzieć o koncercie disco polo

2022-08-05 15:34

Festiwal w Kobylnicy wraca po pięciu latach przerwy! Tematem przewodnim imprezy jest 30 lat disco polo dlatego w piątek, 5 sierpnia 2022 na scenie pojawi się mnóstwo gwiazd, a do Kobylnicy zjadą fani gatunku. O której godzinie rozpoczyna się koncert, kiedy jest otwarcie bram, jak dojechać i gdzie zaparkować?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 – otwarcie bram. O której godzinie zaczyna się koncert disco polo?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 rozpocznie się o godzinie 20:00. Jednak otwarcie bram na imprezę, która odbywa się na terenach sportowych w Kwakowie nastąpi już o godzinie 18:30.  Dla uczestników imprezy przygotowano specjalne parkingi. Jak dojechać na festiwal w Kobylnicy?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Jak dojechać na koncert disco polo autobusem?

Na Disco Hit Festiwal  Kobylnica 2022 można dojechać autobusem ze Słupska. Na przystanku przy dworcu PKP trzeba wypatrywać pojazdów Nord Express, które będą odjeżdżać do Kwakowa. Kursy przewidziane są od 17 do 23:00 co godzinę. Autobusy pokonają następującą trasę: Wojska Polskiego, Jaracza, Poznańską oraz przez miejscowości: Kobylnica, Łosino, Zajączkowo i Kwakowo. Ostatni, powrotny autobus z koncertu disco polo odjedzie o godzinie 1:30 z Kwakowa. Bilety można kupić u kierowcy w cenie 25 zł za osobę w obie strony.

ZOBACZ TEŻ: Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Kiedy, gdzie oglądać i kto wystąpi?

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 – parking. Gdzie można zostawić auto przed koncertem disco polo?

Dla uczestników Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 przewidziano specjalny parking. Organizatorzy przygotowali mnóstwo postojowych niedaleko Szkoły Podstawowej przy ul. Słupskiej 5. Na każdym parkingu dyżur pełnić będzie odpowiedzialna osoba. Jednorazowy bilet za pozostawienie auta osobowego kosztuje 20 zł, natomiast w przypadku autobusu - 60 złotych. Należy jednak pamiętać, że przyjazd własnym autem może wydłużyć czas podróży. W związku z koncertem policja przygotowała objazdy.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Objazdy z okazji koncertu disco polo w Kwakowie

Z okazji Hit Festiwal Kobylnica 2022 zorganizowano również objazd drogi krajowej nr 21. Kierowcy, którzy chcą jechać na południe, mogą skorzystać z alternatywnej trasy drogą powiatową nr 1157 G Łosino - Barcino oraz drogą wojewódzką nr 209 Barcino - Suchorze. W Łosinie i w Suchorzu ruchem kierować będzie policja. Funkcjonariusze będą informować o objazdach. Będzie też specjalne oznakowanie tras. Będzie ono obowiązywało od godz. 14 w piątek do godz. 10 w sobotę.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Czy można wnosić alkohol?

Ci, którzy zamierzają wybrać się na Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 zastanawiają się czy będą mogli wnieść swoje napoje oraz alkohol. Niestety na teren imprezy nie będzie można wnosić własnych napojów w butelkach ani alkoholu. Trzeba się liczyć z tym, że przed wejściem na teren festiwalowy będziemy skontrolowani przez ochroniarzy.

Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022. Wejścia dla niepełnosprawnych oraz dzieci

Na całym terenie Disco Hit Festiwal Kobylnica 2022 wyznaczone została strefa dla osób z niepełnosprawnościami. Mogą oni skorzystać z placu wyznaczonego w sektorze znajdującym się tuż przy barierkach oddzielających publiczność od sceny, w pobliżu "Wejścia B". Z myślą o osobach niepełnoletnich, które pojawią się na wydarzeniu, organizatorzy przygotowali specjalne opaski identyfikacyjne, na których będzie można napisać numer telefonu rodzica lub opiekuna. Będzie je można pobrać od pracowników Gminnego Centrum Kultury i Promocji, a także u obsługi autobusów Nord Express.

 Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus (cały występ)