Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - piosenki. Jakie hity zaśpiewają gwiazdy w Mrągowie?

i

Autor: AKPA Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - piosenki. Jakie hity zaśpiewają gwiazdy w Mrągowie?

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - piosenki. Jakie hity zaśpiewają gwiazdy w Mrągowie?

2022-08-12 17:56

Jaki jest przepis na idealne wesele? Miłość, zabawa, dobre jedzenie a przede wszystkim doskonała muzyka! Przed nami kolejna edycja Festiwalu Weselnych Przebojów 2022! 12 i 13 sierpnia w amfiteatrze nad jeziorem Czos w Mrągowie będziemy świętować huczne zaślubiny wspólnie z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Drugi dzień Festiwalu poświęcony będzie zespołowi Ich Troje, który w Mrągowie będzie obchodził swoje 25-lecie.

Spis treści

  1. Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - piosenki

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - piosenki, jakie zaśpiewają gwiazdy w Mrągowie, to wielkie hity. Piątkowy koncert utrzymany będzie jak zawsze w konwencji weselnej zabawy. Tym razem widzowie będą gośćmi na ślubie rodowitego górala spod samiuśkich Tatr, Andrzeja Kozłowskiego i konkretnej, lubiącej stawiać na swoim Ślązaczki, Eweliny Wojtak, czyli znanych i lubianych aktorów kabaretowych, którzy od lat rozśmieszają polską publiczność m.in. w ramach Kabaretu Pod Wyrwigroszem oraz Zdolni i Skromni. Gospodarzami imprezy będą Ela Romanowska i Rafał Maserak, czyli festiwalowe małżeństwo z 6-letnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Zaczek.

Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi? [ARTYŚCI, GWIAZDY]

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - piosenki

Usłyszymy największe weselne hity! Sławomir wraz z żoną Kajrą zaśpiewają „Miłość w Zakopanem”, „Weselnego pytona” oraz najnowszą piosenkę „Andrzej”. Golec uOrkiestra porwie weselnych gości przebojami „Crazy is my life” i „Ściernisko”. Urszula zaśpiewa m.in. piosenki „Malinowy król” i „Konik na biegunach”, a zespół Boys wykona przebój „Szalona”. Na mrągowskiej scenie zobaczymy również zespoły : Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszka Karpiel-Bułeckę, Wojciecha Gąssowskiego, Dona Vasyla, Mariusza Kałagę. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: „Zabrałaś serce moje”, „Szła dzieweczka do laseczka”, „Rudy się żeni”, czy „Biały miś”.

Sławomir Zapała - żona, zespół, rodzice, młody, gdzie mieszka, wiek, majątek, dzieci

W sobotę będziemy uroczyście obchodzić ćwierćwiecze istnienia Ich Troje. Koncerty tego zespołu zawsze były wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników! Tak będzie z pewnością również tym razem. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedał blisko 12 milionów płyt. Podczas koncertu w Mrągowie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, takie jak "Powiedz", "A wszystko to…", "Zawsze z Tobą chciałbym być”, jak i piosenki z nowej płyty, w tym "Nie szukaj mnie". Gościnnie na scenie wystąpią m.in. Doda oraz Justyna Majkowska – druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek! Na scenie u boku Michała pojawią się również jego najbliżsi – syn Xavier i córka Etiennette, z którymi stworzy niezwykłe duety.