Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi? [ARTYŚCI, GWIAZDY]

i

Autor: AKPA Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi? [ARTYŚCI, GWIAZDY]

Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi? [ARTYŚCI, GWIAZDY]

2022-08-11 21:11

Kto wystąpi w Mrągowie 12 i 13 sierpnia 2022? Jak wygląda lista artystów na Festiwalu Weselnych Przebojów? Dwa dni imprezy upłyną pod znakiem doskonale znanych, lubianych i nieśmiertelnych - weselnych kawałków. Zachęcą was one do tańca i przypomną o ślubnych uroczystościach w waszej rodzinie. Pełna lista gwiazd do sprawdzenia na naszej stronie.

Spis treści

 1. Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi?
 2. Festiwal Mrągowo 2022 - ARTYŚCI

Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi? Jak wygląda lista artystów 12 i 13 sierpniaFestiwal Weselnych Przebojów w Mrągowie niewątpliwie jest najbardziej przebojową imprezą ślubną lata! O weselny klimat zadbają najpopularniejsi artyści i ich nieśmiertelne, taneczne piosenki. Oglądając koncert Mrągowo 2022 w TV i online będziecie świadkami ceremonii ślubnej rodowitego górala, Andrzeja Kozłowskiego i konkretnej, lubiącej stawiać na swoim Ślązaczki, Eweliny Wojtak, czyli lubiani aktorzy kabaretowi.  Całość poprowadzą doskonale znani Ela Romanowska i Rafał Maserak. Śmiało można ich nazwać festiwalowym małżeństwem z 6-letnim stażem. Świadkowie to Klaudia Halejcio i Łukasz Zaczek.

Festiwal Weselnych Przebojów 2022 - DATA, MIEJSCE, GWIAZDY. Kiedy, gdzie i kto wystąpi?

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Festiwal Weselnych Przebojów Mrągowo 2022 - kto wystąpi?

Kto wystąpi w Mrągowie 2022? 12 sierpnia Festiwal Weselnych Przebojów uświetnią największe weselne hity. Golec uOrkiestra porwie weselnych gości swoimi szlagierami, Crazy Is My Life oraz Ściernisko. Pojawi się również Urszula, która zaśpiewa Konika na biegunach, a także Malinowego króla. Na dobrym weselu nie może zabraknąć hitu od Boys i Marcina Millera. Szalona, to kawałek, których wszystkich zachęci do tańca. Sławomir Zapała natomiast wykona z Kajrą kultowy już numer Miłość w Zakopanem, Weselny Pyton, czy najnowszy kawałek zatytułowany Andrzej. Na mrągowskiej scenie zobaczymy również zespoły: Classic, Masters, Top Girls, Brathanki, Hamak, a także Staszka Karpiel-Bułeckę, Wojciecha Gąssowskiego, Dona Vasyla, Mariusza Kałagę. Artyści oprócz swoich największych hitów, zaśpiewają również przeboje, których nie może zabraknąć na żadnym polskim weselu: Zabrałaś serce moje, Szła dzieweczka do laseczka, Rudy się żeni, czy Biały miś.

Magdalena KAJRA Kajrowicz - wiek, ciąża, dzieci, bez makijażu. Kim jest żona Sławomira?

13 sierpnia 2022 w Mrągowie jest dniem, kiedy będziemy uroczyście obchodzić ćwierćwiecze istnienia Ich Troje. Koncerty tego zespołu zawsze były wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników! Tak będzie z pewnością również tym razem. Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedał blisko 12 milionów płyt. Gościnnie na scenie wystąpią m.in. Doda oraz Justyna Majkowska, druga wokalistka zespołu. To nie koniec niespodzianek! Na scenie u boku Michała pojawią się również jego najbliżsi, czyli syn Xavier i córka Etiennette, z którymi stworzy niezwykłe duety.

Festiwal Mrągowo 2022 - ARTYŚCI

 • Golec uOrkiestra
 • Sławomir & Kajra
 • Boys, Marcin Miller
 • Urszula
 • Classic
 • Masters
 • Top Girls
 • Brathanki
 • Hamak
 • Staszek Karpiel-Bułecka
 • Wojciech Gąssowski
 • Don Vasyl
 • Mariusz Kałaga

Don Vasyl - wiek, wnuki, junior, żona, zarobki, dzieci, piosenki. Gdzie mieszka Don Vasyl?

Sonda
Lubisz muzykę Ich Troje?