Pierwsza Zmiana w Gdyni

i

Autor: VOX FM Czy inflacja ma wpływ na ceny ryby nad morzem? Sprawdzili to prezenterzy VOX FM

"Filet z dorsza 100 gramów - 12 złotych" Pierwsza Zmiana sprawdza ceny ryby nad morzem [POSŁUCHAJ]

2022-06-10 12:50

Najlepszy Koncert Świata 2022 zagramy dzisiaj dla Was w Gdyni! Impreza VOX FM rozpocznie się wieczorem, a od rana w mieście grasowała Pierwsza Zmiana. Panowie postanowili sprawdzić ceny w nadmorskich knajpach.

Czy inflacja dotarła nad polskie morze?

Gdynia to kolejne miasto na trasie Najlepszego Koncertu Świata 2022. Trudno wyobrazić sobie w Trójmieście bardziej malowniczą scenerię, niż koncert z widokiem na morze. Dlatego naszego trucka ustawiamy na Skwerze Kościuszki, praktycznie nad taflą Bałtyku! A skoro jesteśmy nad morzem, to panowie z Pierwszej Zmiany nie mogli odmówić sobie przyjemności sprawdzenia po ile jest rybka w smażalniach. Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: "Jeden kredyt, a rat sto" czyli najnowsze Poranne Wyjce! Posłuchaj przeróbki od Pierwszej Zmiany

Ile kosztuje ryba nad morzem? Pierwsza Zmiana VOX FM sprawdza aktualne ceny

Najlepszy Koncert Świata 2022 w Gdyni

Kolejnym miastem na naszej wyjątkowej trasie Najlepszy Koncert Świata jest Gdynia. Trudno wyobrazić sobie w Trójmieście bardziej malowniczą scenerię, niż koncert z widokiem na morze. Dlatego naszego trucka ustawiamy na Skwerze Kościuszki, praktycznie nad taflą Bałtyku!

Przy wyjątkowe, mobilnej scenie warto pojawić się już o godzinie 18:00. Prowadzący w składzie Norbert Bieńkowski, Konrad Piwowarski i Paweł Pawelec będą rozgrzewać publiczność konkursami i mnóstwem atrakcji, w których do zgarnięcia będą radiowe gadżety.

A szczegóły imprezy znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Gdynia. kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?