gwiazdy

Filip Chajzer potrzebuje pieniędzy? Nie uwierzycie, co chce zrobić znany prezenter

2024-06-13 23:59

Filip Chajzer to jedna z najbardziej znanych telewizyjnych postaci ostatnich lat. A zarazem i jedna z najbardziej kontrowersyjnych. Prezenter często bowiem nie gryzie się w język, a potem przeprasza za swoje wypowiedzi. Ostatnio na jaw wyszły dość zaskakujące informacje. Czy Filip Chajzer potrzebuje kasy?

Filip Chajzer chce się bić

Filip Chajzer to zdecydowanie jedna z najgłośniejszych postaci w polskim showbiznesie w ostatnich latach. Prezenter przez długi czas związany był z TVN, gdzie prowadził różne programy rozrywkowe. Widzowie mogli go oglądać m.in. w takich formatach, jak HipnozaMali giganci czy Dzień dobry TVN. Z czasem jednak prezenter zniknął z tej stacji. Po kilku miesiącach odpoczynku dość niespodziewanie pojawił się w Polsacie, gdzie wystąpił w programie Taniec z gwiazdami. I nie osiągnął tam jakiegoś szalonego wyniku. W ostatnim czasie na temat tego prowadzącego pojawia się wiele informacji. Była m.in. mowa o tym, że poprowadzi reaktywowaną wersję programu Idź na całość, niedawno zaś Filip Chajzer otworzył budkę z kebabem, a także kupił sobie dom w Hiszpanii. Jednak ostatnie informacje przebiły wszystko. 

Filip Chajzer przeprasza "bez chajzerowania". Poszło o kebab

Filip Chajzer vs. Książulo

Książulo to ostatnio jedna z najpopularniejszych postaci w polskim Internecie w segmencie jedzeniowym. Chłopak odwiedza różne lokale gastronomiczne i je ocenia, a wielu osobom wręcz ratuje biznesy. Popularny Youtuber odwiedził również nowy lokal, który otworzył Filip Chajzer. Nie spodobało mu się to, że znane osoby dostają większe porcje, niż przeciętni klienci. Filip Chajzer w jednym z wywiadów skomentował tę recenzję w dość dosadnych słowach, za co potem przeprosił. Na jaw wyszły jednak nowe informacje. Youtuber Nitrozyniak ujawnił bowiem, że atak byłej gwiazdy TVN miał być spowodowany chęcią załatwienia sobie walki we freak fightach. Sam zainteresowany w Przeglądzie Sportowym potwierdził potem, że chciałby stanąć na ringu z Książulem. To się raczej jednak zbyt szybko nie wydarzy, bo sam Youtuber raczej unika takich eventów. Mimo, że można nich zarobić duże pieniądze. Czyżby o to chodziło Filipowi?