Film ze Sławomirem numerem 1 w Polsce! Poskromienie złośnicy to hit Netflixa!

i

Autor: Instagram.com/SuperKajra Film ze Sławomirem numerem 1 w Polsce! "Poskromienie złośnicy" to hit Netflixa!

Film ze Sławomirem numerem 1 w Polsce! "Poskromienie złośnicy" to hit Netflixa!

2022-04-20 11:37

"Poskromienie złośnicy" to nowy, polski film w serwisie streamingowym Netflix, który od kilku dni cieszy się ogromną popularnością. Jedną z gwiazd, grających w tej tatrzańskiej komedii romantycznej, jest Sławomir - gwiazda rock polo, znana m.in. z przeboju "Miłość w Zakopanem" czy "Weselny pyton". Produkcja, nazywana filmową wersją "Miłości w Zakopanem", okazała się strzałem w dziesiątkę i stała się numerem 1 na polskim Netflixie! Więcej w artykule poniżej!

Twórcy i producenci filmu "Poskromienie złośnicy" mogą być z siebie dumni! Ich produkcja, zwana tatrzańską komedią romantyczną przyjęła się tak dobrze, że stała się numerem 1 na polskim Netflixie! W filmie główną rolę gra Magdalena Lamparska i Mikołaj Roznerski, ale fani Sławomira z pewnością stwierdzą, że to on w filmie gra pierwsze skrzypce.

Poskromienie złośnicy

i

Autor: materiały prasowe Netflix

"Poskromienie złośnicy" numerem 1 zaledwie w tydzień!

Premiera filmu "Poskromienie złośnicy" obyła się w środę 13 kwietnia 2022 roku na platformie Netflix.  Zaledwie po tygodniu od premiery, produkcja okazała się hitem i stała się numerem 1 w Polsce! Tylko w ciągu czterech pierwszych dni "Poskromienie złośnicy" było oglądane na platformie streamingowej przez 17 mln godzin.

Film ze Sławomirem hitem Netflixa! Kajra: "Brawo dla wszystkich twórców"

Sukces filmu z udziałem Sławomira, nazywany też filmową wersją "Miłości w Zakopanem", niewyobrażalnie cieszy partnerkę gwiazdora - Kajrę. Jak napisała na swoim profilu na Instagramie: "Brawa dla wszystkich twórców. Uwielbiam poczucie humoru Sławomira wplatane do każdej produkcji, gratulując odwagi reżyserce oraz producentom" (pisownia oryginalna). Kajra nie zapomniała dodać, że nie tylko w Polsce film jest tak chętnie oglądany przez widzów. Przykładowo, w Hiszpanii i w Turcji jest na drugim miejscu na największej platformie streamingowej,  w argentyńskim Netflixie zajmuje trzecią pozycję, w Brazylii i Urugwaju - czwartą, a w Stanach Zjednoczonych jest na ósmym miejscu.

Film ze Sławomirem numerem 1 w Polsce! Poskromienie złośnicy to hit Netflixa!

i

Autor: Instagram.com/SuperKajra Film ze Sławomirem numerem 1 w Polsce! "Poskromienie złośnicy" to hit Netflixa!