Finał Love Island 6. Kiedy oglądać? Które pary wystąpią w finałowym tygododniu Wyspy Miłości?

2022-10-07 10:56

Finał Love Island 2022 już niedługo! 6. edycja randkowego show Polsatu oceniania jest przez internautów jako prawdopodobnie najbardziej burzliwa i kontrowersyjna. Która para wygra Wyspę Miłości? O tym przekonamy się już niedługo.

Love Island 6. kto wystąpi w finale?

W każdym dotychczasowym sezonie to widzowie decydowali o tym która para wygrała Love Island. Głosowanie odbywało się za pomocą dedykowanej programowi aplikacji. W tygodniu finałowym co chwila odpada jedna z par, by ostatecznie do finału dotarły 3 najbardziej zdaniem widzów zgrane związki. Zdarzało się tak, że w pierwszej trójce znalazła się relacja zbudowana wyłącznie na przyjaźni, w której szczerość uwierzyli telewidzowie.

Po wyłonieniu finałowej pary pozostaje przed nimi jeszcze jedna decyzja - miłość czy pieniądze. Przypomnijmy - zwycięzcy mogą zgarnąć 100 tysięcy złotych i tuż po ogłoszeniu wygranej para staje przed trudnym wyborem. Dotychczas odbywało się to w różny sposób - albo obie osoby dostawały do wyboru koperty i w tajemnicy przed partnerem oboje mieli wybrać czy chcą tworzyć związek, czy zgarnąć kasę. Zdarzało się również, że obie osoby losowały kopertę i ta, która trafiła na kasę musiała dokonać ostatecznej decyzji czy zgarnia ją w całości dla siebie, czy na spółkę z drugą połówką. Do tej pory jeszcze w żadnej edycji nie zdarzyło się, żeby ktoś nie podzielił się kasą ze swoją parą. Jak będzie tym razem?

CZYTAJ TAKŻE: Miłość po Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Kiedy finał Love Island 2022?

Do wielkiego finału Love Island. Wyspa Miłości 6. pozostało tak naprawdę kilka dni. Do willi nie wejdzie już raczej żaden nowy uczestnik, ani uczestniczka. Nie będzie też najprawdopodobniej przeparowania i uczestnicy do finału będą iść w tych parach, w których znajdują się obecnie. Na ten moment na wyspie w parach są: Wiktoria i Sebastian, Wero i Kuba, Angelina i Sasha, Roksana i Paweł oraz Sara i Kamil. We wtorek (4 października) głosami widzów program program opuścili Paula i Patryk.

Finał tej edycji odbędzie się 9 października (niedziela) o 22:10 na antenie telewizji Polsat.

CZYTAJ TAKŻE: Skandal na Love Island! Daniel ma dziewczynę?! Kim jest potencjalna partnerka uczestnika? [INSTAGRAM]

Sonda
Której parze "Love Island: Wyspa miłości 6" kibicowałeś?

Love Island. Wyspa Miłości. Które pary po programie uczucie połączyło na dłużej? [WSZYSTKIE EDYCJE]