Gorącą nowość od legendy disco polo! Fanatic i „Moja Buona Sera” to spełnienie marzeń fanów gatunku

i

Autor: YouTube.com/ Polski Koncern Muzyczny Gorącą nowość od legendy disco polo! Fanatic i „Moja Buona Sera” to spełnienie marzeń fanów gatunku

Gorącą nowość od legendy disco polo! Fanatic i „Moja Buona Sera” to spełnienie marzeń fanów gatunku

2022-08-04 10:26

Fanatic to zespół, którego nie trzeba przestawiać fanom disco polo. Legendarna grupa, która na scenie jest od ponad 30 lat nie schodzi z poziomu. Najnowsza piosenka jet tego najlepszym dowodem. „Moja Buona Sera” to klasyk gatunku, który internauci okrzyknęli hitem.

„Moja Buona Sera” to nowość zespołu Fanatic, której jeszcze przed premierą można było posłuchać tylko w VOX FM. Mimo, że tytuł piosenki może sugerować, że to kawałek w stylu latino, to legendarny zespół disco polo wykonał go w swoim niepowtarzalnym stylu. Fanatic nie zawodzi fanów, którzy cenią klasyczne brzmienie z lekkim twistem. Grupa, która ma na koncie takie hity, jak m.in. „Czarownica”, „Zwariowana Gocha”, „Zakochany chłopak” czy „Zawstydzasz mnie” przygotowała kolejną romantyczną nowość, która porywa do tańca. Teledysk do piosenki „Moja Buona sera” właśnie trafił do sieci. Klip kręcony w Sopocie zachwyca internautów podobnie, jak sama piosenka.

ZOBACZ TEŻ: Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza mieszane uczucia fanów gatunku

- Super piosenka i teledysk, nie mogę przestać słuchać!

- Słucham non stop! W domu, w pracy w głowie mi to gra! 

- I to jest wakacyjny HIT - komentują internauci.

Zespół Fanatic o jedna z niewielu formacji disco polo, którya od lat występuje w tym samym składzie. Grupa powstała w 1989 roku w Żyrardowie. Zniknęła ze sceny w 1998 roku ale 10 lat później wznowiła działalność.  Muzykę do najnowszej piosenki „Moja Buona Sera” napisał Emil Jeleń. Za tekst odpowiada Tomasz Piotr Jakubowski.

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...
Kamil pokazał jak się kręci... garnki! Pokaż na co Cię stać VOX FM