Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza meszne uczucia fanów gatunku

i

Autor: YouTube.com/ MODERN SZOKING Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza meszne uczucia fanów gatunku

Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza mieszane uczucia fanów gatunku

2022-08-01 11:14

„Jeden taniec” to nowość zespołu Modern Szoking. Do tej pory grupa słynęła z coverów największych hitów lat 80. - głównie zespołu Modern Talking. Teraz przyszedł czas na autorski kawałek. Nowy utwór ma mnóstwo pozytywnych opinii wśród fanów disco polo, ale nie brakuje także krytycznych komentarzy.

Utwór „Jeden taniec” to w pełni autorski kawałek zespołu Modern Szoking. Liderem i wokalistą grupy jest jest Radosław Węgrzyn znany fanom disco polo jako Mister R. Pod takim szyldem wydał m.in. utwory: „Laska”, „Złoto”, „Kochanie wykrakałaś”, „Tylko z tobą”, „Kotka zalotka” czy promujący narciarskie imprezy apres-ski numer „Hej Baby – Hej na nartach”. Teraz przyszedł czas na autorski kawałek zespołu Modern Szoking. Nowości pod tytułem „Jeden taniec” jako pierwsi mogli posłuchać słuchacze VOX FM. Teraz utwór razem z teledyskiem trafił do sieci i wzbudza spore zainteresowanie. Internauci są pozytywnie zaskoczeni ale nie brakuje też krytycznych opinii. Jeden z komentujących uznał, że tytuł piosenki to kopia hitu MiłegoPana z zespołem Deifis i Topky czyli „Jeden taniec, jedna noc”.

ZOBACZ TEŻ: „Jeden taniec jedna noc” to najlepszy hit disco polo tego roku? MiłyPan, Defis i Topky mogą otwierać szampana

- Bardzo przyjemnie się słucha i ogląda. Pozdrawiam i życzę sukcesów na scenie !!!!

- Śliczna piosenka i piękny głosik.

- To co, kolejna piosenka będzie pod tytułem ,,Jedna Noc"? Żenada tak kopiować - komentują internauci.

Do zarzutów o kopiowanie odniosło się Studio SDK, które realizowało klip do utwór „Jeden taniec” - Modern Szoking.

- Co ty porównujesz, tytuł nawiązuje do tego o czym opowiada piosenka a także teledysk- to po pierwsze. Po drugie, absolutnie nikt tu nie patrzył na tytuł innej piosenki a zwłaszcza Defisa z Miłym Panem, naprawdę nie masz do czego się doczepić, prawda ?  Kolejna sprawa - znajdź mi artystę w Polsce, który tak dobrze śpiewa w tym stylu? Oczywiście Modern Szoking to odbicie Modern Talking, ale czy nie o to w tym chodziło, aby stworzyć ten klimat w Polsce? Odpowiedz sobie na to pytanie zanim zaczniesz bez sensu komentować czyjąś prace.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie