Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza mieszane uczucia fanów gatunku

2022-08-01 11:14 AM.
Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza meszne uczucia fanów gatunku
Autor: YouTube.com/ MODERN SZOKING Modern Szoking debiutuje na scenie disco polo. „Jeden taniec” wzbudza meszne uczucia fanów gatunku

„Jeden taniec” to nowość zespołu Modern Szoking. Do tej pory grupa słynęła z coverów największych hitów lat 80. - głównie zespołu Modern Talking. Teraz przyszedł czas na autorski kawałek. Nowy utwór ma mnóstwo pozytywnych opinii wśród fanów disco polo, ale nie brakuje także krytycznych komentarzy.

Utwór „Jeden taniec” to w pełni autorski kawałek zespołu Modern Szoking. Liderem i wokalistą grupy jest jest Radosław Węgrzyn znany fanom disco polo jako Mister R. Pod takim szyldem wydał m.in. utwory: „Laska”, „Złoto”, „Kochanie wykrakałaś”, „Tylko z tobą”, „Kotka zalotka” czy promujący narciarskie imprezy apres-ski numer „Hej Baby – Hej na nartach”. Teraz przyszedł czas na autorski kawałek zespołu Modern Szoking. Nowości pod tytułem „Jeden taniec” jako pierwsi mogli posłuchać słuchacze VOX FM. Teraz utwór razem z teledyskiem trafił do sieci i wzbudza spore zainteresowanie. Internauci są pozytywnie zaskoczeni ale nie brakuje też krytycznych opinii. Jeden z komentujących uznał, że tytuł piosenki to kopia hitu MiłegoPana z zespołem Deifis i Topky czyli „Jeden taniec, jedna noc”.

ZOBACZ TEŻ: „Jeden taniec jedna noc” to najlepszy hit disco polo tego roku? MiłyPan, Defis i Topky mogą otwierać szampana

- Bardzo przyjemnie się słucha i ogląda. Pozdrawiam i życzę sukcesów na scenie !!!!

- Śliczna piosenka i piękny głosik.

- To co, kolejna piosenka będzie pod tytułem ,,Jedna Noc"? Żenada tak kopiować - komentują internauci.

Do zarzutów o kopiowanie odniosło się Studio SDK, które realizowało klip do utwór „Jeden taniec” - Modern Szoking.

- Co ty porównujesz, tytuł nawiązuje do tego o czym opowiada piosenka a także teledysk- to po pierwsze. Po drugie, absolutnie nikt tu nie patrzył na tytuł innej piosenki a zwłaszcza Defisa z Miłym Panem, naprawdę nie masz do czego się doczepić, prawda ?  Kolejna sprawa - znajdź mi artystę w Polsce, który tak dobrze śpiewa w tym stylu? Oczywiście Modern Szoking to odbicie Modern Talking, ale czy nie o to w tym chodziło, aby stworzyć ten klimat w Polsce? Odpowiedz sobie na to pytanie zanim zaczniesz bez sensu komentować czyjąś prace.

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Lubelszczyźnie
Nasi Partnerzy polecają