MiłyPan, Defis & Topky – „Jeden taniec Jedna noc” to hit YouTuba! „Klikamy replay cały czas!”

i

Autor: YouTube.com/ MiłyPan Official MiłyPan, Defis & Topky – „Jeden taniec Jedna noc” to hit YouTuba!

„Jeden taniec jedna noc” to najlepszy hit disco polo tego roku? MiłyPan, Defis i Topky mogą otwierać szampana

2022-05-29 19:04

Wszystko wskazuje na to, że „Jeden taniec jedna noc” może być najlepszym hitem 2022 roku. Kawałek, który nagrali MiłyPan, Defis & Topky bije rekordy popularności. Miesiąc od premiery, teledysk ona YouTube ma ponad 5 mln odtworzeń.

Wyglądają, jak Abba brzmią, jak Modern Talking, a śpiewają, jak MiłyPan, Defis i Topky. „Jeden taniec Jedna noc” to najnowszy kawałek trzech popularnych zespołów disco polo. W ciągu doby piosenka stała się numerem jeden na polskim YouTub, a wciągu miesiąca od premiery osiągnęła liczbę ponad 5 mln odtworzeń. Te liczby pozwalają przypuszczać, że ten kawałek stanie się najlepszym hitem disco polo tego roku. Piosenka od dwóch tygodni z rzędu zajmuje także pierwsze miejsce Best Listy VOX FM. Utwór szturmem zdobył słuchaczy radia. Piosenka „Jeden taniec Jedna noc” sprawiła, że MiłyPan, Defis i Topky z propozycji wskoczyli na podium!

NIE PRZEGAP: Best Lista VOX FM. Szpilki spadają z listy. Kto zwyciężył 408 notowanie?

Kawałek jeszcze przed premierą wzbudzał ogromne emocje. Kiedy tylko pojawiły się informacje, że MiłyPan, Defis i Topky łączą siły fani wiedzieli, że szykuje się coś naprawdę wyjątkowego. Zdjęcia, które trafiały do sieci sugerowały klimat lat 80. i 90. I takie wspomnienia przywołuje utwór „Jeden taniec Jedna noc”. W teledysku Angelika i Paula zespołu Topky wyglądają, jak Anni-Frid oraz Agnetha z Abby. Z kolei MiłyPan – Piotr Kołaczyński oraz Karol Zawrotniak (Defis) uzupełniają kwartet wystylizowani niczym Benny Andersson i Björn Ulvaeus. Muzycznie kawałek przypomina największe hity Modern Talking. Piosenka dobę po premierze stała się numerem jeden w karcie na czasie, na polskim YouTube. - Świetny teledysk i super utwór! Klikamy replay cały czas! - skomentował zespół Weź Nie Pytaj. Co o kawałku myślą fani?

ZOBACZ TEŻ: Angelika Żmijewska (Topky) pokazała się w bieliźnie! Fani nie mogą oderwać wzroku [GALERIA]

- Chyba to jedyna Wasza piosenka, której tak bardzo nie mogłam się doczekać! I tak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyliście! Katuje przycisk REPLAY.

- Błagam , nie " rozstawajcie" się, tworzycie wspólnie taki klimat, za którym Wszyscy tęsknimy, jest HIT!

- No coś fenomenalnego to jest miazga, brak słów by wyrazić jakie to jest dobre - komentują internauci.

Tekst do piosenki napisali: Piotr Kołaczyński, Karol Zawrotniak, Paula Karpowicz, Angelika Żmijewska. W tworzeniu muzyki wzięła udział dodatkowo Izabela Solowska. „Jeden taniec Jedna noc”, to kolejny, jak widać, udany romans MiłegoPana i zespołu Defis z klimatem disco lat 80. i 90. Panowie mają już na koncie tego typu kawałki – „Musisz się starać” oraz „Jeszcze raz” z Bogdanem Borowskim – legendą diso polo.

Pierwsza_Zmiana_Show_odc_1_Lobuzy_Norbi_Topky

Mydełko Fa i inne szlagiery. Pamiętasz Galę Piosenki Chodnikowej? QUIZ

Pytanie 1 z 9
Na początek coś łatwego. Gala Piosenki Chodnikowej odbyła się w...