Gosia Andrzejewicz straci ważnego mężczyznę w jej życiu? Niespodziewanie pojawił się u boku znanej wokalistki disco polo

i

Autor: AKPA Gosia Andrzejewicz straci ważnego mężczyznę w jej życiu? Niespodziewanie pojawił się u boku znanej wokalistki disco polo

EXCLUSIVE VOX FM

Gosia Andrzejewicz straci ważnego mężczyznę w jej życiu? Niespodziewanie pojawił się u boku znanej wokalistki disco polo

2024-01-29 11:46

Gosia Andrzejewicz ma powody do obaw? Po ostatnich sukcesach gwiazdy na TikToku, w sieci pojawiło się zaskakujące zdjęcie. Ważny mężczyzna w jej życiu pojawił się u boku popularnej wokalistki disco polo. Czy w życiu autorki "Pozwól żyć" dojdzie do rozstania? Tylko u nas przeczytacie komentarz Gosi Andrzejewicz!

Gosia Andrzejewicz rozstanie się ze swoim gitarzystą?

Ostatnie tygodnie w życiu Gosi Andrzejewicz są niezwykle pracowite i pełne sukcesów. Popularna wokalistka, który przed laty wykreowała takie hity, jak "Pozwól żyć" czy "Słowa" od jakiegoś czasu prowadzi swój profil na TikToku, a ostatnio jej transmisje stają się coraz popularniejsze. Gosia Andrzejewicz rozmawia na nich ze swoimi fanami, a także łączy się z innymi użytkownikami. Gwiazda nie zapomina jednak o najważniejszej rzeczy w jej życiu, jaką jest muzyka. Regularnie koncertuje w całej Polsce, a w trasach towarzyszy jej partner Artur St0ne Kamiński, a także gitarzysta Paweł Fiszer. Ten drugi dodał jednak do sieci zaskakujące zdjęcie ze znaną wokalistką disco polo. Możemy na nim zobaczyć, jak dotychczasowy gitarzysta Gosi Andrzejewicz pozuje z zespołem Piękni i Młodzi, a u jego boku jest Magdalena Narożna. Czy czeka nas rozstanie w świecie muzyki?

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi chce wystartować w Półmaratonie

Gosia Andrzejewicz komentuje zachowanie swojego gitarzysty

Niektórzy fani po zobaczeniu fotki, która przedstawia Pawła Fiszera w towarzystwie Magdaleny Narożnej, zaczęli się zastanawiać, czy jego drogi z Gosią Andrzejewicz się nie rozejdą. Postanowiliśmy zapytać o komentarz samą wokalistkę. Ta o dalsze losy Pawła w swoim zespole wydaje się być spokojna.

Paweł jest bardzo zadowolony z grania ze mną koncertów i myślę, że nikt tak o niego nie zadba podczas trasy jak ja! Po koncercie zawsze ma pyszne jedzonko, bankiety i inne atrakcje. Nawet, gdy bolał go brzuch podczas trasy koncertowej, zawieźliśmy go szybko do szpitala i dzięki temu żyje, ponieważ wymagana była szybka operacja. Gramy już razem 8 lat i nigdy się nie pokłóciliśmy. Myślę, że takiej szefowej nie zostawiłby nigdy!

- mówi voxfm.pl Gosia Andrzejewicz.

Jak widać - fani mogą być spokojni. Na kolejnych koncertach Paweł znów pojawi się w towarzystwie Gosi Andrzejewicz, a inne wokalistki... mogą jej zazdrościć!