Grzybobranie 2022

i

Autor: Twitter Mateusz Magdziarz Gdzie na grzyby w 2022 roku? To pytanie zadaje sobie każdy grzybiarz

Grzyby większe niż dłoń i rosną tak gęsto, że nie sposób zebrać wszystkie! Ten filmik podbija sieć

2022-09-26 14:05

Odrobina deszczu przy wciąż całkiem wysokich temperaturach. Taka pogoda to raj dla grzybiarzy! Grzybobranie 2022 może przejść do historii jeśli chodzi o ilość zebranych okazów. Dowodem na to jest poniższy filmik, nagrany z pozdrowieniami dla wszystkich, którzy zbierają grzyby w tym sezonie. Zobaczcie sami!

Grzybobranie 2022 wyjątkowo obfite?

Dla prawdziwego grzybiarza najważniejsze pytanie w tej chwili to gdzie na grzyby? Wszystko wskazuje na to, że tegoroczny sezon będzie wyjątkowo obfity, ponieważ aktualna pogoda bardzo sprzyja urodzajowi. Filmik opublikowany na Twitterze podbił serca grzybiarzy. Widzimy na nim ogromne okazy, rosnące w lesie gęsto obok siebie oraz kosze pełne najpiękniejszych kapeluszy. Podpis pod nim brzmi "Z dedykacją dla wszystkich grzybiarzy?" I od razu posypały się komentarze od miłośników grzybobrania.

Są miejsca w Polsce gdzie grzybów a przede wszystkim prawdziwków jest mnóstwo. W lubuskim. Sąsiad zbiera po 50-60 prawdziwków w jednym miejscu przywozi ich całe kosze. Żona już niemalże nie chce go wpuszczać do domu bo sama musi to wszystko odbierać☝️?!

W piątek ruszam do Puszczy Rominckiej. Mam nadzieję, że wrzucę nie gorszy filmik ?

CZYTAJ TAKŻE: Kuba Urbański (Playboys) o spięciu z fanką po jednym z koncertów "Nie wyczarujemy płyt jak Harry Potter"

Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji