Zespół Playboys w trasie koncertowej

i

Autor: screen/Instagram @kubaplayboys

Kuba Urbański (Playboys) o spięciu z fanką po jednym z koncertów "Nie wyczarujemy płyt jak Harry Potter"

2022-09-12 15:17

Sezon koncertów plenerowych powoli się kończy, jednak najpopularniejsze zespoły disco polo wciąż mają pełne kalendarze. To dla nich doskonała okazja, żeby spotkać swoich fanów na żywo. Nie wszystkie takie spotkania jednak zapadają w pamięci pozytywnie, o czym przekonał się wokalista zespołu Playboys - Kuba Urbański. O co poszło?

Kuba Urbański nie wytrzymał

Koncerty disco polo zawsze przyciągają tłumy ludzi, szczególnie te najpopularniejszych artystów. To dla nich doskonała okazja na spotkanie oko w oko ze swoimi fanami. Z cała pewnością należy do nich zespół Playboys. Po jednym z ostatnich koncertów doszło jednak do nieprzyjemnej sytuacji, którą Kuba Urbański postanowił skomentować na swoim Instagramie.

Powinienem powiedzieć coś na temat wczorajszej sytuacji, która miała miejsce na jednym z koncertów. Jedna z pań była bardzo oburzona po jednym z koncertów. Był to ostatni nasz koncert i po prostu tych płyt już nie mieliśmy

- opisywał sytuację wokalista. Wyjaśnił też, że płyty zawsze rozdają w trakcie trwania samego koncertu i nie ma możliwości fizycznie, żeby każdy kto przyszedł pod scenę taką płytę otrzymał, szczególnie na koncertach plenerowych gdzie bawi się czasami kilka tysięcy osób. Prosił też o wyrozumiałość, kiedy artysta mówi, że takich płyt już nie ma, to znaczy, że nie ma ich naprawdę.

CZYTAJ TAKŻE: Czadoman ucieka na Teneryfę? Wyjątkowa rozmowa w programie Jest Weekend tylko w VOX FM

Grupa Milano śpiewa "Mleczko" zespołu Top Girls - tylko w VOX FM

Myślę, że nikt z artystów nie zgodziłby się na takie zachowanie. Jeśli jest możliwość to się chętnie z Wami tymi płytami podzielimy, a jeśli takiej możliwości nie ma to nie wyczarujemy tych płyt jak Harry Potter.

- dodał Kuba Urbański. Zgadzacie się z jego wypowiedzią?

Sonda
Czy Kuba Urbański ma rację?
Czy Kuba Urbański ma rację?

i

Autor: screen/Instagram @kubaplayboys Po jednym z koncertów doszło do spięcia między Kubą Urbańskim, a jedną z fanek. Poszło o płyty rozdawane przez zespół.

Nowości disco polo lato 2022! Najgorętsze premiery tegorocznych wakacji