Edyta Folwarska

i

Autor: screen z Instagram/@edyta.folwarska Czy "Pokusa" będzie hitem na miarę "365 dni"?

Gwiazda Polo TV wzruszona do łez! Jej marzenie w końcu się spełniło "Tak mało ludzi we mnie wierzyło…"

2022-09-06 12:23

Ten uśmiech zna każdy fan telewizji Polo TV. Edyta Folwarska znana między innymi z programu "Disco weekend z Blondi" spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Podczas pierwszego klapsa na planie nie kryła łez wzruszenia!

Edyta Folwarska - książki

Piękne, długie włosy blond, szeroki uśmiech i seksowne ciało. Edyta Folwarska to jedna z największych gwiazd telewizji Polo TV. Od kilku lat ta piękna prezenterka pokazuje swoje drugie oblicze. Zaczęło się od wydanej w 2019 roku książki "Zbiór miłości niechcianych", w której poznajemy poszukującą szczęścia i miłości Oliwię. Wiele osób twierdziło, że bohaterka książki jest łudząco podobną postacią do samej Folwarskiej. Spekulowano też, że opisywane w niej relacje to spis nieudanych związków gwiazdy. Przez ostatnie 3 lata Edyta Folwarska wydała już kilka książek w serii Pink Book, między innymi "Zdradzana", Stewardessa" czy "Pokusa".

I właśnie ta ostatnia doczeka się ekranizacji. Na planie filmu, który reżyserować będzie Maria Sadowska, padł pierwszy klaps. Sadowska na swoim koncie ma już kilka głośnych produkcji, między innymi "Dziewczyny z Dubaju" czy "Sztuka Kochania". Czy "Pokusa" na podstawie książki Edyty Folwarskiej będzie kolejnym hitem? Trzymamy kciuki!

CZYTAJ TAKŻE: Weszła na szczyt w... białych kozaczkach! Gwiazda disco polo wspina się w butach na obcasie

Najlepszy Koncert Świata 2022 VOX FM: Jorrgus - Twój Jeden Szept

Justyna z Top Girls niemal nago pozuje do zdjęć. Ciało jak marzenie!