Elwira Mejk w białych kozaczkach na szczycie

i

Autor: screen/Instagram @elwiramejk Elwira Mejk weszła na Górę Trzech Krzyży weszła w białych kozaczkach na obcasie

Weszła na szczyt w... białych kozaczkach! Gwiazda disco polo wspina się w butach na obcasie

2022-09-06 10:20

Choć wakacje się skończyły to muzycy disco polo wciąż nie zamknęli sezonu koncertowego. Nic więc dziwnego, że gwiazdy koncertujące co weekend łapią w tygodniu każdą wolną chwilę, by skorzystać z wrześniowej pogody. Elwira Mejk postanowiła zdobyć kolejny szczyt... w białych kozaczkach na obcasie!

Elwira Mejk odpoczywa od koncertów

Kazimierz Dolny to jedno z najpiękniejszych i najpopularniejszych miasteczek na Lubelszczyźnie. Historycznie zawsze przyciągał tłumy turystów, w tym również artystów - malarzy, aktorów, pisarzy i muzyków. W sezonie turystycznym kazimierski rynek tętni życiem. Ale to również doskonałe miejsce dla miłośników przyrody i górskich krajobrazów. Nic więc dziwnego, że właśnie tu wybrała się Elwira Mejk, by skorzystać z pięknej, wrześniowej pogody. Gwiazda disco polo relaksowała się w jednej z kawiarenek, zapozowała przy historycznej studni i weszła na szczyt Góry Trzech Krzyży. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zrobiła to w białych kozaczkach na obcasie!

Być w Kazimierzu Dolnym i nie wejść na górę Trzech Krzyży, to tak jakby omijać historię.

No ale te buty na obcasie ?‍?. Eeee…, dałam radę ?.

- napisała gwiazda pod postem na instagramie. Zmartwionych fanów uspokajamy! Podejście na ten szczyt jest wyjątkowo łagodne i dosyć krótkie, dlatego też nawet w takim obuwiu wysportowana Elwira Mejk nie miała najmniejszego problemu z wejściem.

CZYTAJ TAKŻE: Elwira Mejk - kobieta jak wino! Wiek, Instagram, operacje plastyczne, mąż, dzieci

Jak przygotować się na nowy rok szkolny? Ja Wam Pokażę w VOX FM

Elwira Mejk wygląda jak bogini! Wokalistka disco polo odsłoniła ciało, mamy zdjęcia! [GALERIA]