Elwira Mejk - kobieta jak wino! Wiek, Instagram, operacje plastyczne, mąż, dzieci

2022-04-20 14:31
Elwira Mejk
Autor: screen/Instagram @elwiramejk Kobieta jak wino! Wiek, Instagram, operacje plastyczne, mąż, dzieci

Na scenie jest od 4 roku życia. Śpiewała w podstawówce, szkole średniej, występowała w szkolnym teatrze. Założycielka zespołu MEJK, który działa od ponad 20 lat wciąż zachwyca urodą i figurą. Co wiemy o seksownej wokalistce?

Elwira Mejk - wiek

Elwira Mejk, a właściwie Elwira Smilgin-Brodzik urodziła się w Morągu niedaleko Olsztyna. Choć w internecie można znaleźć datę jej urodzin (8 września) to nie jest znany dokładny jej rok urodzenia. Przeszukując internet można trafić na informację, że najprawdopodobniej ma około 50 lat.

Pierwsza reklama VOX FM "Bałkanica"

Elwira Mejk - Instagram

Wokalistka zespołu Mejk bardzo aktywnie prowadzi swoje konta w mediach społecznościowych. Jej Instagram pełen jest barwnych, uśmiechniętych zdjęć. Elwira często wrzuca swoje selfie, zdjęcia z sesji. Dzieli się z fanami fotkami i nagraniami z pracy - koncertów, w studiu czy na planach teledysków. Nie żałuje im również pięknych widoków z często egzotycznych podróży.

Elwira Mejk - mąż, dzieci, wnuki

Aktualnie Elwira Mejk jest w drugim związku małżeńskim. Pierwszy ślub zawarła wiele lat temu i przyjęła wtedy nazwisko Łabudzińska. Z tego związku małżeńskiego narodziło się dwóch synów. Mężczyźni obecnie są już dorośli o obaj pracują w służbach mundurowych.

Aktualnie mężem Elwiry Mejk jest Mariusz Brodzik. Para wzięła ślub w 2009 roku. Prywatnie są małżeństwem, a wspólnie jako zespół MEJK występują na scenie oraz towarzyszą im tancerze. Zespół ma na koncie takie hity jak "Tańczę z nim do rana", "Bo to miłość", "Przez dwa serca", "Tak nie musiało być" czy "Na parterze".

W 2020 roku jej syn Szymon Łabudziński poinformował ją, że zostanie babcią. Wraz z narzeczoną wręczyli jej zdjęcie USG z informacją, że wkrótce na świecie pojawi się Nela.

Elwira Mejk - operacje plastyczne

Mimo że Elwira Mejk nie jest już nastolatką, to wciąż może pochwalić się wyśmienitą figurą. Zawdzięcza je przede wszystkim ciężkiej pracy. Na początku pandemii koronawirusa artystka publikowała ze swojego domu filmiki z treningami oraz robiła transmisje na żywo zachęcając do wspólnej gimnastyki.

Nie wiadomo czy Mejk ma na koncie operacje plastyczne, chętnie za to korzysta z dobrodziejstw współczesnej kosmetologii. Ostatnio pochwaliła się na swoim Instagramie nowymi brwiami permanentnymi.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany