MiłyPan Miły Pan

i

Autor: Screen/Instagram @najmilszypan

Gwiazdy

MiłyPan - wiek, wzrost, dziewczyna, Fame MMA, Disco Star, Instagram. Co wiemy o Piotrze Kołaczyńskim?

2023-10-19 13:30

MiłyPan - wiek, dziewczyna, wzrost, Fame MMA, Disco Star czy Instagram - to zapytania, które najczęściej pojawiają się obok pseudonimu gwiazdora w wyszukiwarce. Nic dziwnego - każdy jego kawałek natychmiast staje się hitem. Poznajcie bliżej Piotra Kołaczyńskiego.

Piotr Kołaczyński pochodzi z Warszawy. O Kołaczyńskim zrobiło się głośno w 2018 roku za sprawą hitu "Królowa", który podbił serca fanów. MiłyPan zaczął być stałym bywalcem festiwali disco polo. Szybko zaprzyjaźnił się z chłopakami z zespołu Defis, co zaowocowało takimi hitami "Musisz się starać" czy najnowszy numer "Jeszcze raz" we współpracy z Bogdanem Borowskim.

MiłyPan - wiek

Wiek MiłegoPana wzbudza sporą ciekawość. Piotr Kołaczyński w tym roku skończył 27 lat. Urodził się dokładnie 31 maja 1996 roku w Warszawie.

MiłyPan - Fame MMA

Miły Pan w październiku 2021 roku wystąpił na Gali Fame MMA 11. Piotr Kołaczyński zmierzył się z Norbertem Smolińskim znanym jako Smolasty. Wszystko rozstrzygnęło się już w pierwszej rundzie. Po 48 sekundach kilku ciosów w powietrze i niewielu celnych Smolasty upadł i przez kontuzję kolana nie był wstanie kontynuować walki. Wygrał Miły Pan. Wokalista disco polo na swoim Instagramie życzył przeciwnikowi dużo zdrowia. Wyraził też nadzieję, że niebawem znów spotkają się w oktagonie.

MiłyPan - dziewczyna

Piotr Kołaczyński stara się trzymać swoje życie prywatne w tajemnicy przed światem. Jednak wnikliwi fani wiedzą, że przez długi czas ukrywał swój związek z Angeliką Żmijewską z zespołu Topky. O romansie zrobiło się głośno w 2019 roku, w mediach społecznościowych para publikowała nawet relacje ze wspólnych wyjazdów. W 2021 media obiegła wiadomość, że Piotr i Angelika rozstali się.

MiłyPan - wzrost

MiłyPan ma 177 centymetry wzrostu. Ciekawostka - podczas Gali Fame MMA 11 został zakontraktowany w kategorii lekkiej.

MiłyPan - Disco Star

Nie jest tajemnicą, że Piotr Kołaczyński próbował swoich sił w programie Disco Star (talent show emitowany na antenie Polo TV do 2019r.) Jurorzy nie byli jednak przekonani do jego wokalu. Artysta jednak się nie poddał i postanowił samodzielnie podbić branżę disco polo. Skutecznie - debiutancką "Królową" po tygodniu nuciła cała Polska.

MiłyPan - Instagram

Konto MiłegoPana na Instagramie istnieje pod nazwą "najmilszypan".

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM