Edyta Folwarska Polo TV

i

Autor: screen z Instagram/@edyta.folwarska

Gwiazda Polo TV zamknęła ważny etap w życiu! Czy Blanka Lipińska może czuć się zagrożona?

2022-11-09 13:50

To było spełnienie jej największych marzeń! Gwiazda Polo TV od kilku lat zajmuje się pisaniem powieści erotycznych. Jedna z nich doczeka się ekranizacji. Czy pobije sukces "365 dni"?

Koniec zdjęć do filmu "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej

Środowisko piłki nożnej, a w nim mobbing i wykorzystywanie seksualne. Tak w skrócie można opisać fabułę filmu "Pokusa" będącego ekranizacją książki Edyty Folwarskiej. Zakończyły się zdjęcia do reżyserowanego przez Marię Sadowską filmu erotycznego. Najprawdopodobniej czekają nas mocne sceny seksu i dobrze znane gwiazdy. Wśród nazwisk wymieniana jest Klaudia El Dursi, Joanna Liszowska, Piotr Stramowski, a o rolę w "Pokusie" ubiegać się mieli Mikołaj Roznerski, Olga Kalicka czy Michał Piróg.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazda Polo TV wzruszona do łez! Jej marzenie w końcu się spełniło "Tak mało ludzi we mnie wierzyło…"

Skolim - Jest Weekend w VOX FM

Dziś padł ostatni klaps na planie „Pokusy”???

- napisała pod umieszczonym na Instagramie filmikiem. Kiedy odbędzie się premiera filmu "Pokusa"? Tego Folwarska na razie nie zdradza, ale pytana o to w komentarzach odpowiada, że wydarzy się to niedługo.

Edyta Folwarska to jedna z największych gwiazd telewizji Polo TV. Od kilku lat ta piękna prezenterka pokazuje swoje drugie oblicze. Zaczęło się od wydanej w 2019 roku książki "Zbiór miłości niechcianych", w której poznajemy poszukującą szczęścia i miłości Oliwię. Wiele osób twierdziło, że bohaterka książki jest łudząco podobną postacią do samej Folwarskiej. Spekulowano też, że opisywane w niej relacje to spis nieudanych związków gwiazdy. Przez ostatnie 3 lata Edyta Folwarska wydała już kilka książek w serii Pink Book, między innymi "Zdradzana", Stewardessa" czy "Pokusa".

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Fani "gotowania mamy nie zastapi nic"

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) rozebrała się nad rzeką. W bikini wygląda tak, że fani nie mogą wyjść z podziwu