Gwiazda programu Królowe życia ma poważne problemy finansowe. Co dalej z biznesem?

i

Autor: AKPA

telewizja

Gwiazda programu "Królowe życia" ma poważne problemy finansowe. Co dalej z biznesem?

2023-11-14 12:43

Jego losy w programie "Królowe życia" jeszcze kilka lat temu śledziła cała Polska. Wraz ze swoim byłym partnerem Rafałem sprawiali, że jedni zakochiwali się w nich od pierwszego wejrzenia, a inni ich nienawidzili. Teraz okazuje się, że "król życia" ma niemałe problemy z jego finansami. Co się stało?

Gwiazdor "Królowych życia" ma problemy z pieniędzmi

Program "Królowe życia" to jedna z tych produkcji, która narobiła sporo szumu w polskiej przestrzeni medialnej. Pierwszy sezon odbił się szerokim echem, a bohaterowie audycji szybko zyskali rozpoznawalność. To właśnie dzięki temu show usłyszeliśmy o Dagmarze Kaźmierskiej, której gwiazda popularności świeci do teraz. Mało tego, mówi się, że Dagmara już niebawem dostanie własny program w jednej ze stacji Polsatu. W "Królowych życia" sporą popularność zyskali też Rafał i Gabriel. Wówczas panowie tworzyli związek, a ich przygody do łez rozbawiały wielu Polaków. Gabriel Seweryn był jednak postacią dość kontrowersyjną dla niektórych osób. Mężczyzna zajmował się bowiem projektowaniem futer. I okazuje się, że ten biznes przysporzył mu niemałych problemów.

BLANKA | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Gabriel Seweryn został bezrobotny

Po zakończeniu programu "Królowe życia" cześć osób zapomniała o istnieniu Gabriela Seweryna. Zniknął on trochę z przestrzeni medialnej i pojawiały się o nim jedynie sporadyczne wzmianki. Teraz okazuje się, że ma dość poważne problemy. Mężczyzna musiał bowiem zamknąć swoją działalność i zarejestrować się jako bezrobotny. Jak zdradził w rozmowie z myglogow.pl zrobił to po to, by mieć ubezpieczenie. Zawód, który wybrał jest wymierający, a to sprawiło, że gwiazdor "Królowych życia" zaczął mieć problemy finansowe. Okazuje się, że Gabriel Seweryn znalazł już jednak swój plan B. Zamierza się bowiem zająć makijażem permanentnym. Jeśli i to mu się nie uda, to planuje zostać fryzjerem i zarabiać pieniądze na farbowaniu i obcinaniu włosów. Pozostaje nam życzyć Gabrielowi, by udało mu się zrealizować jego plany.