telewizja

Gwiazdy Ślub od pierwszego wejrzenia ujawniły radosną nowinę! Fani oszaleli

2024-07-06 0:46

Program Ślub od pierwszego wejrzenia to jedna z najbardziej kontrowersyjnych produkcji TVN. Wiele z osób uważa bowiem, że po takim show nie ma szans na stworzenie udanego związku. Są jednak przykłady pokazujące, że to nie do końca prawda. Ostatnio jedna z par ogłosiła radosną nowinę. Zrobiło się gorąco!

Ślub od pierwszego wejrzenia: ważne wydarzenie w życiu uczestników

Telewizja w ostatnich latach stworzyła mnóstwo programów, w których uczestnicy poszukują miłości. Twórcom zdecydowanie nie brakuje pomysłów, ponieważ możemy oglądać m.in. starania o drugą połówkę na rajskiej wyspie, jak w Love Island czy Hotel Paradise, próbę połączenia dwóch serc przez seniorów w Sanatorium miłości, starania o rolnika w Rolnik szuka żony, a nawet show, w którym pary najpierw biorą ślub, a potem sprawdzają się w boju - to już Ślub od pierwszego wejrzenia. I właśnie w tej ostatniej produkcji często nie brakuje kontrowersji. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że już po kilku dniach pary okazują się całkowicie niedopasowane. Jednak czasem miłosny żar płonie i rozpala telewidzów do czerwoności. Tak było w przypadku pary, którą w Ślub od pierwszego wejrzenia stworzyli Kornelia i Marek.

24H W ZAGRODZIE DLA KONI! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Kornelia i Marek z Ślub od pierwszego wejrzenia gotowi na kolejny ślub

Pary w programie Ślub od pierwszego wejrzenia niejednokrotnie już się rozpadały. Jednak Kornelia i Marek to idealny przykład, że nawet telewizyjne show może szczęśliwie połączyć dwoje ludzi. I może między nimi zaiskrzyć. A w przypadku tej dwójki to uczucie jest wyjątkowo mocne. Para ogłosiła bowiem ostatnio, że po tym, jak wzięła ślub cywilny w programie Ślub od pierwszego wejrzenia, teraz pora na to wydarzenie w kościele. Kornelia i Marek w swoich social mediach pochwalili się zaproszeniami na tę uroczystość. My już nie możemy doczekać się, aż podzielą się fotkami z drugiego już ślubu w swoim życiu i oczywiście mocno trzymamy za nich kciuki. Tak, jak i za wszystkie zakochane pary z Ślub od pierwszego wejrzenia.