HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 [WYNIKI LIVE]

HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 [WYNIKI LIVE]
Autor: High League HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 [WYNIKI LIVE]

High League 4 - relacja live online jest idealną alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Jak prezentują się wyniki High League 4? Kto wygrał na High League 17.09.2022? Czy Artur Szpilka w debiucie wygrał z Denisem Załęckim? Jak poradziła sobie Lexy Chaplin w rewanżu z Natsu? Czy Amadeusz Ferrari Roślik zemścił się na swoim wrogu, czyli Pawle Bombie? Relacja online High League 4 odpowie na wszystkie pytania związane z elektryzującym wydarzeniem w Gliwicach!

HIGH LEAGUE 4 LIVE - WYNIKI NA ŻYWO [RELACJA ONLINE 17.09.2022]

Najnowsze wpisy relacji pojawiają się na górze

23:28

Dziękujemy za obecność, podczas relacji na żywo z High League 4! 

23:24

Do klatki wchodzą bohaterowie kolejnej walki! 10 grudnia na High League 5 w Łodzi zmierzą się:

  • Alberto Simao - Paweł Tybori Tyburski

23:24

Natalia Natsu Karczmarczyk: - Jestem niezadowolona, tak szczerze? Stresowałam się bardziej niż przed pierwszą walką. Presja mnie zjadła. W parterze widziałam swoje szanse. W stójce z moimi warunkami nie dałabym rady. Lexy była na to przygotowana. Nie ma opcji na trzecią walkę. Męczyła mnie ta otoczka dookoła. Chciałabym chyba jeszcze w tym roku zawalczyć, ale się okaże.

Lexy Chaplin: - Dziękuję Natalii, że dałaś mi ten rewanż. Cieszę się, że wygrałam. Nie mam potencjalnego rywala na oku. Mam nadzieję, że uda mi się obronić pas. 

23:18

Lexy Chaplin wygrywa z Natsu przez jednogłośną decyzję sędziów!

23:16

Runda 3: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Prawy, lewy ze strony Lexy, ale odważniej niż w poprzednich rundach ruszyła Natsu. Udało jej się po kilku próbach powalić swoją rywalkę, ale ta zapięła ręce na jej szyi. Chaplin próbowała zapiąć rękę tak, by Karczmarczyk odklepała. W pewnym momencie sytuacja się odwróciła i to Natsu miała pozycję dobrą do tego, by zastosować efektowne duszenie trójkątem, ale za szybko odpuściła. 35 sekund do końca walki sędzia podniósł pojedynek. Lexy Chaplin zadała kilka ciosów, ale ma świadomość, że wygrała ten pojedynek. 

23:11

Runda 2: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Druga runda zaczęła się od frontów ze strony Lexy Chaplin. Szybka na nogach jest Natsu, ruszając się cały czas i chowając twarz za gardą. Po 40 sekundach drugiej rundy Karczmarczyk próbowała obalić swoją rywalkę, ale znów Lexy pokazuje siłę i broni się z opresji. Lewy, prawy ze strony Lexy i ponownie, za wszelką cenę Natsu próbowała przenieść walkę na ziemię. Ewidentnie ciężko idzie jej pojedynek w stójce. Lexy wywróciła Natsu mając 30 sekund na to, by obijać swoją rywalkę. Przykleiła się jednak dziewczyna Dubiela i sprytnie uciekła z trudnej dla siebie pozycji. Niewiele działo się w tej rundzie, ale to Lexy prowadziła na kartach punktowych sędziów.

23:00

Runda 1: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Walka wieczoru rozpoczęła się od presji ze strony Lexy Chaplin. Szła cały czas do przodu i Ood pierwszych sekund szukała drogi do twarzy swojej rywalki. Udało się celnie wycelować w 30 sekundzie. W 40 sekundzie Natsu próbowała przenieść starcie do parteru, ale wybroniła się Lexy. Półtorej minuty starcia i widać jej przewagę. 1. minutę przed końcem prawy cios Lexy i znów Karczmarczyk go poczuła. 10 sekund przed końcem pierwszej rundy doskonale się wybroniła Lexy i nie pozwoliła na przeniesienie tej walki do parteru!

22:59

Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

24 - WIEK - 23

160 CM - WZROST - 170 CM

52,5 KG - WAGA - 57 KG

1 - 0 - REKORD - 1 - 1

22:54

Walka 9: Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin

Idolki nastolatek i gwiazdy social mediów do HIGH League dołączyły jako jedne z pierwszych. Wystąpiły w walce wieczoru pierwszej gali Malika Montany. Wtedy przez jednogłośną decyzję wygrała Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Lexy Chaplin, pomimo rezultatu, udowodniła, że do pojedynku przygotowywała się z całych sił i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie w klatce.

Lexy Chaplin zmieniła swój tryb życia, co zaowocowało już podczas drugiej gali. Wtedy skonfrontowała się z Agatą “Fagatą” Fąk. Pokonała ją przez TKO w pierwszej rundzie. Do efektownego triumfu potrzebowała niecałych dwóch minut!

Wcześniej Natalia Karczmarczyk i Lexy Chaplin znane były przede wszystkim z projektów family friendly, gdzie ukierunkowały swoje pozycje głównych kreatorek rzeczywistości internetowej. Wystąpiły między innymi w słynnym projekcie "Team X". Filmy z ich udziałem biły rekordy oglądalności w serwisie YouTube. Natalia “Natsu” Karczmarczyk niedawno rozpoczęła własny projekt pod nazwą “Natsu World”.

22:54

Gotowi na walkę wieczoru?!

22:48

Artur Szpilka: - Szacunek dla Denisa, bo kilka razy mnie trafił. Na dzień dzisiejszy sobie odpuszczam freak-fighty. Chłopak się nie boi, szedł do przodu. Ja popełniłem błędy, znowu zrobiłem swoje, a narożnik podpowiadał mi coś innego.

Denis Załęcki: - Szacunek dla Artura. Przegrałem. Mam nadzieję, że w przyszłości dasz mi rewanż.

22:51

Malik Montana i Żabson we wspólnej piosence! Premierowe wykonanie utworu Do tańca!

22:46

Runda 1: Artur Szpila Szpilka - Denis Bad Boy Załęcki

Ruszył od razu Denis Załęcki, szukał celnych ciosów, ale wszystko szło w pierwszych sekundach w powietrze. Artur Szpilka spokojny, opanowany, szukający jednego celnego ciosu. Denis Załęcki po zrobieniu obrotówki źle postawił nogę i padł na deski. Przed walką nabawił się kontuzji kolana, ale nie chciał odpuszczać tego starcia.

22:37

Artur Szpila Szpilka - Denis Bad Boy Załęcki

33 - WIEK - 24

192 CM - WZROST - 183 CM

105 KG - WAGA - 105 KG

1 - 0 - REKORD - 0 - 1

22:37

Walka numer 8: Artur Szpila Szpilka - Denis Bad Boy Załęcki

Szpila to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników sportów walki w Polsce. W profesjonalnym ringu, na zasadach boksu, stoczył 29 walk, z czego wygrał aż 24! Mierzył się z takimi gwiazdami jak Bryant Jennings, Tomasz Adamek, Deontay Wilder, Adam Kownacki, Mariusz Wach czy Dereck Chisora. Potrafił sprawiać sensacje i zwyciężać. O tych walkach mówiła cała Polska!

Szybko trafił do ścisłej światowej czołówki wagi ciężkiej. Konfrontował się o pas mistrza świata WBC, a także zdobywał regionalne i młodzieżowe pasy tej federacji. W starciu o najbardziej prestiżowy tytuł, pomimo walecznej i bohaterskiej postawy, ostatecznie przegrał z Deontayem Wilderem. Wojownik z Wieliczki w profesjonalnym MMA zdążył stoczyć już jeden pojedynek. W sportowej konfrontacji nie dał żadnych szans Sergiejowi Radczence. Teraz czas na kolejne wyzwanie. Na HIGH League 4 jego konkurentem będzie nieobliczalny streetfighter i zadymiarz, Denis “Bad Boy” Załęcki!

Torunianin powróci po porażce z utytułowanym kickbokserem, Mateuszem Don Diego Kubiszynem. Wcześniej w rewelacyjnym stylu, na zasadach K-1, wypunktował Alana Alanika Kwiecińskiego. Dzięki swoim walkom i charakterowi szybko stał się ulubieńcem kibiców. Pora na największy egzamin w jego sportowej karierze! Bad Boy nie będzie faworytem tej walki zdaniem ekspertów i bukmacherów, jednak nie należy go skreślać. Potyczka odbędzie się na pełnych zasadach MMA w limicie trzy rundy po cztery minuty.

22:34

Mateusz Mini Majk Krzyżanowski wygrana przez TKO w 1. rundzie!

22:26

Runda 1: Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Salim Chiboub

Mini Majk zaczął mocno kilka szybkich cisowów. Po 10 sekundach Krzyżąnowski powalił swojego rywala, założył mu balachę i jednocześnie zadawał mocne uderzenia w twarz. Sędzia ostrzegł Salima, żeby ten się bronił, ale nie zareagował. Sędzia przerwał pojedynek, z czym nie zgodził się Chuboub!

22:26

Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Salim Chiboub

26 - WIEK - 31

131 CM - WZROST - 142 CM

42 KG - WAGA - 43 KG

1 - 0 - REKORD - 0 - 0

22:24

Walka numer 7: Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Salim Chiboub - o pas mistrzowski

Tytułu niskorosłych bronił będzie członek słynnej Ekipy, Mateusz "Mini Majk" Krzyżanowski. Jego rywalem został mistrz świata w K-1, Salim Chiboub.

22:20

Paweł Scarface Bomba: - Nie podoba mi się taki wynik. Ciężki temat. Przegrałem. Muszę zobaczyć powtórkę. Dziwne.

Amadeusz Ferrari Roślik: - Nic dziwnego, że mu się nie podoba. Jak poćwiczy, jak coś udowodni, to zobaczymy. Polowałem na jeden cios i przy pierwszej wymianie któryś z nas padł.

22:17

Amadeusz Ferrari Roślik wygrywa przez nokaut w 1. rundzie!

22:10

Runda 1: Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba

Amadeusz Ferrari i Paweł Bomba czekają na siebie na środku oktagonu. Pierwsze 40 sekund stali na środku i czekali, który pierwszy zaatakuje. Pierwsze gwizdy na trybunach, bo po 1 minucie 30 sekundzie nic się nie wydarzyło. Żaden cios nie został oddany. Ruszył Ferrari lewym, prawym, ale wszystko w powietrze. Bomba jedyne co robił, to straszył, że próbuje startować. 

1. minutę przed końcem ruszył szubko Amadeusz Roślik i padł twarzą na ziemię Bomba! CO TO BYŁO!!!!! 2 minuty czekania na jedną akcję - było warto!

22:09

Amadeusz Ferrari Roślik zdecydował, że będzie walczyć w butach! Decyzja zapadła chwilę przed walką! Oznacza to, że nie może kopać swojego rywala, pomimo, że zgodnie z zasadami No Rules miał do tego prawo!

22:08

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba

27 - WIEK - 33

177 CM - WZROST - 186 CM

77 KG - WAGA - 77 KG

3 - 3 - REKORD - 0 - 1

22:03

Walka numer 6: Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba

Amadeusz Roślik to jeden z najbardziej doświadczonych polskich freak-fighterów. Swoją karierę rozpoczął już w 2018 roku. Stoczył osiem walk, z czego sześć w MMA. Pokonywał między innymi Filipa Filipka Marcinka, Mateusza Haribo Gąsiewskiego i Sylwestra Bystrzaka Tkocza. Jego bilans w MMA to trzy zwycięstwa i trzy porażki. Ferrari to urodzony zadymiarz. Uwielbia wzbudzać kontrowersje i w charakterystyczny sposób rozprawia się słownie z rywalami. Ostatni raz wystąpił w marcu. Później towarzyszyły mu problemy prywatne. W kwietniu został zaatakowany we własnym mieszkaniu, które po napaści wyglądało wręcz jak z horroru.

Paweł Bomba w HIGH League zadebiutował podczas trzeciej edycji, która 4 czerwca odbyła się w trójmiejskiej ERGO ARENIE. “Scarface” szybko przegrał z Mateuszem “Tarzanem” Leśniakiem, jednak wzbudzał ogromne emocje podczas konferencji i innych rozmów. Udowodnił, że zasługuje na kolejną walkę w lidze Malika Montany.

Między Roślikiem a Bombą pojawiła się bardzo zła krew. “Scarface” to były partner Zusje Astafiewej. Po rozstaniu wspierał ją “Ferrari”. Między mężczyznami doszło już do wielu spięć. To swój finał może mieć tylko w klatce!

22:03

Maja Staśko jest za tym, by walczyć z mężczyzną! 

22:00

Maja Staśko: - Wszystkim, którzy we mnie nie wierzyli, jestem silna jak dziewczyna. Nie przestanę walczyć! Gratuluję mojej rywalce, która ma dużo siły i walczy jak dziewczyna. 

Mrs. Honey: - Była dużo cięższa. Nastawiałam się na parter, ale fajna walka. Super przygoda. Gdybym miała z kimś walczyć, kto jest w mojej wadze, to bardzo chętnie. Wydaje mi się, że mam ducha walki.

21:58

21:58

Po trzech emocjonujących rundach jednogłośną decyzją sędziów wygrywa Maja Staśko! 

21:55

Runda 3: Maja Staśko - Ewa Mrs. Honey Wyszatycka

Maja Staśko znów postanowiła ruszyć do przodu od pierwszych sekund. Ogromna przewaga aktywistki w stójce. Próbowała cały czas klinczować Honey, ale skutecznie na dystans trzymała Staśko swoją rywalkę. 1 minutę 20 sekund do końca kilka celnych ciosów ze strony Wyszatyckiej, ale konsekwentnie odpowiadała lewicowa działaczka. O zwycięstwie zadecydują sędziowie!

21:52

21:47

Runda 2: Maja Staśko - Ewa Mrs. Honey Wyszatycka

Maja Staśko od pierwszych sekund drugiej rundy zaczęła atakować swoją rywalkę. Szybko do niej podbiegła wywołując dużą presję. Sporo high-kicków ze strony aktywistki, ale żaden z nich nie powalił Honey. Piotr Strus, trener Mai Staśko podpowiedział jej krzycząc: Maja boksuj teraz i tak też zrobiła. Mocno oberwała Wyszatycka, która będąc pod ogromną presją powaliła Maję Staśko i znalazła się w dosiadzie! Kilkanaście sekund później Staśko przetoczyła walkę i znalazła się w dogodnej dla siebie pozycji. Kilka uderzeń i ponownie Honey znalazła się na górze! Będąc w pozycji bocznej nic nie zrobiła, nie zadała żadnego ciosu, tylko po prostu przeleżała. Naszym zdaniem 1:1 po dwóch rundach!

21:41

Runda 1: Maja Staśko - Ewa Mrs. Honey Wyszatycka

Mocnymi ciosami rozpoczęła Maja Staśko, a także zaserwowała high-kicki. Honey widziała, że w stójce idzie ciężko, więc próbowała obalić swoją rywalkę, ale to nie wyszło. Duży zasięg rąk Mai Staśko i nie radzi sobie z tym Wyszatycka. 90 sekund i widać było jedno - w stójce lepiej radziła sobie Staśko, która trafiała raz po raz. 50 sekund przed końcem pierwszej rundy panie złapały się w klinczu. Rozerwały go na 15 sekund przed końcem. W pierwszej rundzie Maja Staśko częściej i celniej trafiała, ale nie były to jakieś powalające ciosy. 

21:38

Maja Staśko - Ewa Mrs. Honey Wyszatycka

31 - WIEK - 25

173 CM - WZROST - 164 CM

63 KG - WAGA - 56 KG

0 - 0 - REKORD - 0 - 0

21:38

Walka numer 5: Maja Staśko - Ewa Mrs. Honey Wyszatycka

Maja Staśko zasłynęła ze swoich działań na rzecz lewicy i feminizmu. Swoje poglądy wyraża w sposób kontrowersyjny i zdecydowany. Poza gronem fanów towarzyszy jej jeszcze większa grupa krytyków. Nie decyduje się na żadne kompromisy. Ewa Wyszatycka, czyli "Mrs. Honey", jest jedną z najsłynniejszych polskich streamerek. Przygodę z grami rozpoczęła w 2017 roku i od tamtego czasu nagrywa filmy z grania w League of Legends, Fortnite, CS:GO czy Teamflight Tactics.

21:27

Jakub Nowaczkiewicz wygrana przez TKO w 1. rundzie!

21:27

Runda 1: Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel

Ruszył z ciosami Czaro Nykiel, ależ agresja od pierwszych sekund! 20 sekund pierwszej rundy upadł po ciosie Nowaczkiewicz, ale nie wykorzystał tego Czaro. W stójce ponownie popisał się dobrą akcją Nykiel i z pewnością swoim ciosem zamroczył swojego rywala. Przetrwał trudne chwile przyjaciel Tromby. Uderzył w krocze Nykiel Nowaczkiewicza i sędzia na chwilę przerwał pojedynek.

Kuba Nowaczkiewicz po chwilowej przerwie ruszył na swojego rywala potężnymi ciosami. Udało mu się powalić swojego rywala, wchodząc na dosiad, a tam zrobił co do niego należało! Ależ zwrot akcji w tej walce!

21:19

Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel

24 - WIEK - 21

177 CM - WZROST - 172 CM

70 KG - WAGA - 71 KG

2 - 0 - REKORD - 0 - 1

21:17

Walka numer 4: Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel

Nowaczkiewicz od dłuższego czasu trenuje sporty walki. Występował między innymi podczas zawodów Amatorskiej Ligi MMA. Zawodową szansę otrzymał od HIGH League i wystąpił podczas pierwszej edycji. 28 sierpnia 2021 roku w trójmiejskiej ERGO ARENIE pokonał kontrowersyjnego Przemysława Kolara Kolarczyka. Starcie zostało przerwane po pierwszej rundzie. Charyzmatyczny 25-latek do klatki powrócił podczas HIGH League 2, które odbyło się w Krakowie. Przed własną publicznością skonfrontował się z Hubertem Węzką. "Dredziasty" nie był faworytem, ale w klatce wytrzymał jedną rundę i dopiero w drugiej został rozbity przez utalentowanego konkurenta.

Konkurentem Nowaczkiewicza będzie Cezary Czaro Nykiel. To inny twórca internetowy, youtuber i influencer. Zasłynął między innymi dzięki uczestnictwu w projekcie "Team X", który osiągał rekordowe wyniki oglądalności w serwisie YouTube. Na Instagramie obserwuje go prawie 700 tys. osób! W MMA wystąpił już raz. Przegrał w maju ubiegłego roku przez poddanie z innym zawodnikiem, HIGH League, Marcinem Dubielem.

21:13

Jak pewnie widzieliście, według mnie ta sytuacja pomiędzy zawodnikami za daleko doszła. Chciałbym, żebyście podali sobie ręce na znak tego, że nie ma już między wami konfliktu:

Macias: Mogę mu podać rękę, już to ostatnio zrobiłem, a następnego dnia na mnie ruszył.

Josef Bratan: Emocje wzięły górę. Myślę, że padły mocne słowa. Mam jaja, żeby je wycofać.

21:11

Zwycięzcą walki w 1. rundzie przez TKO jest Jose Josef Bratan Simao!

21:10

Skandaliczne zachowanie Josefa Bratana! Malik Montana próbował pogodzić zawodników.

21:08

Runda 1: Jose Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk

Panowie od samego początku chcieli urwać sobie głowę. Aktywniejszy Macias, ale zatrzymany przez pięści Josefa Bratana. W pewnym momencie wycelował Jose Simao i zgasił światło Maciaszczykowi! Padł niczym rażony piorunem Macias, a Josef Bratan podbiegł i dobił leżącego zawodnika!

21:05

Jose Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk

27 - WIEK - 22

190 CM - WZROST - 177 CM

80 KG - WAGA - 85 KG

1 - 0 - REKORD - 0 - 0

21:04

WALKA NUMER 3: Jose Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk (K-1)

Macias należy do ekipy White Widow, czyli łódzkiej grupy rapowej, która w ostatnim czasie odnosi ogromne sukcesy i wzrost popularności. Krystiana Maciaszczyka już teraz obserwuje prawie 120 tys. osób na Instagramie. Jego wpisy zyskują po kilkadziesiąt tysięcy polubień. Grono jego fanów jest bardzo wierne i będzie wyczekiwać jego debiutu w HIGH League.

Przeciwnikiem Krystiana Maciaszczyka jest Jose Josef Bratan Simao, czyli inny raper, a ostatnio prawdziwy gwiazdor instagramowych live’ów. Simao zadebiutował w MMA podczas pierwszej edycji HIGH League. Zmierzył się wtedy z tiktokerem Gabrielem Cesarzem Narcyzem Bystrzyckim. Ostatecznie zwyciężył przez decyzję. Czas na kolejne wyzwanie w klatce!

21:02

LECIMY DALEJ!

20:55

Jakub Krawczyk-Holak wygrywa przez TKO w 3. rundzie!

20:55

Runda 3: Jakub Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała

Trzecia runda rozpoczęła się od ciosów lewą ręką Kubixa, odpychające rywala. Pierwsza minuta trzeciej rundy od niechcenia kopnięty w wątrobę Kubix i mocno odczuł ten cios. Holak podbiegł do Świtały i zadał kilka uderzeń kolanem w głowę. Sędzia przerwał pojedynek oszczędzając zdrowie zawodnika.

20:46

Runda 2: Jakub Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała

Runda druga rozpoczęła się spokojnie, dużo wolniej niż pierwsza runda. Świtała zadał kilka celnych ciosów na początku i pierwsza krew pojawiła się na twarzy Holaka! Dość dziwne, że Holak nie próbował do tej pory obalić swojego rywala, w końcu jest siedem kilogramów cięższy! W dosiadzie znalazł się dopiero 1:30 min przed końcem. Padło dużo - mało ważących ciosów na twarz Świtały. Sędzia jednak nie miał podstaw, by przerwać pojedynek. Kubx w parterze oddawał pomimo, że znajdował się w gorszej pozycji.

Walka zakończyła się w parterze. Wymęczony Holak położył się na Świtale. Nie ma siły już Holak!

20:45

Runda 1: Jakub Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała

Od razu Holak ruszył na Kubixa. Jakub Krawczyk spokojny i zaczął odpowiadać swojemu rywalowi. Orbituje dookoła klatki Świtała, aktywny i pewny swoich umiejętności od pierwszych minut. Holak cały czas goni swojego rywala, a sędzia ostrzegł Kubixa, żeby ten przestał uciekać.

Ciosy z jednej i z drugiej strony niewiele ważą, więc zadecyduje tu raczej poziom zmęczenia. Holak zamknął pod siatką Kubixa na 30 sekund przed końcem pierwszej rundy i zadał kilka celnych ciosów. 15-sekund do końca Świtała popisał się celnymi ciosami. Wyrównana runda z delikatnym wskazaniem dla Krawczyka!

20:40

Jakub Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała

23 - WIEK - 19

181 CM - WZROST - 181 CM

79 KG - WAGA - 75 KG

0 - 0 - REKORD - 0 - 0

20:40

Zaczynamy walkę! 

20:36

Walka numer 2: Jakub Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała

Kubx ma 19 lat i jest graczem Fortnite'a, a zarazem jednym z najpopularniejszych polskich streamerów. Reprezentował między innymi drużynę Centric Gaming. Występował również podczas największych turniejów esportowych, podczas których odnosił liczne sukcesy. Dwukrotnie kończył rywalizację podczas finałów Fortnite Championship Series w pierwszej piątce.

Jego przeciwnik, Holak, to inny streamer i gracz, którego można nazwać jako jednego z najpopularniejszych w Polsce. Przez długi czas był członkiem ekipy Xayoo Industries, co pomogło mu w uzyskaniu rewelacyjnych statystyk. Na Twitchu obserwuje go ponad 160 tys. widzów.

20:32

High League 4 w PPV lub w formie naszej relacji! To tu poznacie wyniki walk i dowiecie się, jak wyglądały poszczególne rundy oraz co powiedziały gwiazdy po swoich pojedynkach!

20:26

Arek Pawłowski oficjalnie otwiera główną kartę High League 4 prezentując zawodników!

  1. Jakub Holak Krawczyk-Holak - Jakub Kubx Świtała
  2. Josef Bratan Simao - Krystian Macias Maciaszczyk
  3. Jakub Nowaczkiewicz - Cezary Czaro Nykiel
  4. Maja Staśko - Ewa Mrs Honey Wyszatycka
  5. Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba
  6. Mateusz Mini Majk Krzyżanowski - Salim Chiboub - o pas mistrzowski
  7. Artur Szpilka - Denis Załęcki
  8. Natalia Natsu Karczmarczyk - Lexy Chaplin - o pas mistrzowski

20:24

Konrad Karwat: - Radek Słodkiewicz jest legendą polskiej kulturystyki, pamiętajcie o tym. Bardzo lubię, szanuję tego człowieka. Piotrek Bestia Piechowiak, chcielibyście takiej walki? 

Radosław Słodkiewicz: - Po pierwszym ciosie mnie odcięło, a jak się przewróciłem, to coś mi strzeliło w łokciu. Bałem się atakować tą ręką. Był lepszy, zaatakował, fajnie obalił. Nie udało mi się obronić. Nie wiedziałem, co zrobić. Nie zrezygnuję z walk MMA.

20:18

Runda 1: Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz

Od pierwszych sekund potężne ciosy z obu stron. Radek kilka razy na początku rundy próbował mocnych uderzeń, ale był obkopywany przez swojego rywala. Wycofywał się Słodkiewicz bojąc się kolejnych low-kicków. Po 30-sekundach walka przeniosła się do parteru. Karwat obalił Słodkiewicza, szybko założył krucyfiks, przejął kontrolę i obijał twarz Słodkiewicza. Sędzia przerwał pojedynek!

20:14

Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz

26 - WIEK - 46
180 CM - WZROST - 180 CM
110 KG - WAGA - 106 KG
1 - 0 - REKORD - 0 - 2

20:12

WALKA 1: Konrad Karwat - Radosław Słodkiewicz

Konrad Karwat to były strongman. W sportach siłowych osiągał ogromne sukcesy - między innymi podczas mistrzostw Polski i mistrzostw świata do lat 23. Tak jak Mariusz Pudzianowski podjął jednak decyzję o zmianie dyscypliny na sporty walki. Radosław Słodkiewicz natomiast swoją karierę rozpoczynał w latach 90. Już jako szesnastolatek brał udział w zawodach na scenie kulturystycznej. Odnosił w tej dyscyplinie sukcesy jako junior. W 1997 roku Słodkiewicz wygrał wszystkie zawody, w których startował jako junior, jednak zbyt młody wiek uniemożliwił mu start w mistrzostwach Polski.

20:04

Oficjalnie otwieramy galę High League 4!

20:01

High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?
High League 5 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na High League 2023?

Możemy już zdradzić, że High League 5 odbędzie się 10 grudnia 2022!

19:50

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: GODZINA. O której walka High League 17.09.2022?
Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Bomba: GODZINA. O której walka High League 17.09.2022?

Amadeusz Ferrari Roślik - Paweł Scarface Bomba to walka, jakiej jeszcze nie było! Odbędzie się na zasadach No Rules. Czekają nas 3 rundy po 3 minuty, w okrągłej klatce. Dozwolone soccer kicki, kopnięcia na głowę w parterze, łokcie i stompy. 

19:48

Michał Materla o zarobkach w MMA: Można spokojnie zarobić na życie. Jestem z czasów, kiedy MMA było postrzegane brutalnie i przychodziło 200 osób. Teraz na hale przychodzi ponad 17 tysięcy osób.

19:42

Nitrozyniak i Takefun wracają do HEJT ROOMU! Wuja i Rafciu będą dla Was dostępni tylko w PPV Premium na HighLive.TV

19:37

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia Natsu Karczmarczyk i Lexy Chaplin.

19:25

Trwa studio na oficjalnym kanale High League. Możecie oglądać poniżej

18:15

Wieczór z High League 4 przed nami! Relację online z Gliwic rozpoczynamy o 19:30 - bądźcie z nami!

HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO to idealna opcja dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 możecie śledzić za pośrednictwem naszej relacji minuta po minucie. W tym miejscu poznacie na bieżąco wyniki High League 4, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne starcia. Oprócz tego High League 4 relacja online zawierać będzie komentarze zawodników po stoczonych pojedynkach. Największe emocje i zniecierpliwienie wywołuje walka Natsu z Lexy Chaplin. Gwiazdy internetu mierzą się ze sobą o pas mistrzowski kategorii muszej kobiet. Największe dymy wywołał jednak Amadeusz Ferrari Roślik i to walka z jego udziałem wywołuje największe emocje. Roślik zapowiadał, że będzie chciał pokonać swojego rywala, który obrażał mu rodzinę. High League 4 na żywo możecie śledzić poniżej! Bądźcie razem z nami!

HIGH League 4 LIVE - walki

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia Natsu Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur Szpila Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz Mini Majk Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem Ferrarim Roślikiem a Pawłem Scarface'em Bombą. Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą "Mrs. Honey" Wyszatycką.

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

PPV High League 4 na galę można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje - PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Sonda
Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM
Nasi Partnerzy polecają