HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 [WYNIKI LIVE]

i

Autor: High League HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 [WYNIKI LIVE]

HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 [WYNIKI LIVE]

2022-09-17 23:28

High League 4 - relacja live online jest idealną alternatywą dla osób, które z różnych powodów nie mogły oglądać gali. Jak prezentują się wyniki High League 4? Kto wygrał na High League 17.09.2022? Czy Artur Szpilka w debiucie wygrał z Denisem Załęckim? Jak poradziła sobie Lexy Chaplin w rewanżu z Natsu? Czy Amadeusz Ferrari Roślik zemścił się na swoim wrogu, czyli Pawle Bombie? Relacja online High League 4 odpowie na wszystkie pytania związane z elektryzującym wydarzeniem w Gliwicach!

HIGH League 4 LIVE RELACJA NA ŻYWO to idealna opcja dla osób, które z różnych powodów nie mogą oglądać gali. HIGH League 4 ZA DARMO ONLINE 17.09.2022 możecie śledzić za pośrednictwem naszej relacji minuta po minucie. W tym miejscu poznacie na bieżąco wyniki High League 4, a także dowiecie się, jak wyglądały poszczególne starcia. Oprócz tego High League 4 relacja online zawierać będzie komentarze zawodników po stoczonych pojedynkach. Największe emocje i zniecierpliwienie wywołuje walka Natsu z Lexy Chaplin. Gwiazdy internetu mierzą się ze sobą o pas mistrzowski kategorii muszej kobiet. Największe dymy wywołał jednak Amadeusz Ferrari Roślik i to walka z jego udziałem wywołuje największe emocje. Roślik zapowiadał, że będzie chciał pokonać swojego rywala, który obrażał mu rodzinę. High League 4 na żywo możecie śledzić poniżej! Bądźcie razem z nami!

HIGH League 4 LIVE - walki

W walce wieczoru HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do rewanżu pomiędzy najsłynniejszymi polskimi influencerkami i youtuberkami! W klatce, o pas wagi muszej kobiet, zmierzą się Natalia Natsu Karczmarczyk i Lexy Chaplin. Poza tym w Gliwicach odbędzie się jeden z najgorętszych pojedynków w historii polskich sportów walki i freak-fightów. Naprzeciw siebie staną pretendent do pasa mistrza świata WBC w wadze ciężkiej, Artur Szpila Szpilka, oraz nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki.

Tytułu mistrzowskiego niskorosłych bronił będzie Mateusz Mini Majk Krzyżanowski. Wyjaśniony zostanie też największy freak-fightowy konflikt ostatnich miesięcy pomiędzy Amadeuszem Ferrarim Roślikiem a Pawłem Scarface'em Bombą. Ogromne emocje wzbudza również debiut Mai Staśko. Słynna lewicowa i feministyczna aktywistka zmierzy się w swoim debiucie w HIGH League z kontrowersyjną streamerką, Ewą "Mrs. Honey" Wyszatycką.

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

PPV High League 4 na galę można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje - PPV Basic i PPV Premium (lepsza jakość, dodatkowy stream z Hejt Roomu, dłuższe VOD). To jednak nie wszystko, co czeka kibiców w Arenie Gliwice. Gala HIGH League 4 to przede wszystkim wielkie show! Tego nie można przegapić.

Sonda
Czyją walkę chcielibyście zobaczyć na High League 5?
Top Girls śpiewają "O Tobie Kochana" zespołu Milano - tylko w VOX FM