High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

i

Autor: High League High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, WYNIKI, BILETY. Kiedy i gdzie High League 2022?

2022-09-16 16:24

Karta walk High League 4 wzbudza ogromne emocje. Przygotowano dziewięć elektryzujących starć, na które internauci czekają z dużą niecierpliwością, a same wyniki High League 2022 niewątpliwie będą wywoływać emocje jeszcze po gali. Kiedy jest High League 4? PPV kosztuje tyle, co w przypadku poprzednich wydarzeń Malika Montany? Poznajcie najważniejsze szczegóły już teraz.

Spis treści

 1. High League 4 - KARTA WALK, WALKI
 2. High League 4 PPV - TRANSMISJA
 3. High League 4 - WYNIKI
 4. High League 4 - BILETY

High League 4 - KARTA WALK, PPV, WALKI, czyli najbardziej podstawowe informacje. Internautów interesują również inne kwestie, jeśli chodzi o High League 4. Bilety wzbudzają duże zainteresowanie, co nie powinno nikogo dziwić. Będziemy bowiem świadkami elektryzujących pojedynków najbardziej znanych gwiazd życia publicznego. Wyniki High League 4 dla niektórych zawodników mogą być kluczowe w ich dalszej przygodzie z freak-fightowymi walkami. Główna walka na High League 2022 to starcie o pas wagi muszej kategorii kobiet. Natalia Natsu Karczmarczyk zgodziła się i dała rewanż Lexy Chaplin. Uczestniczki projektów internetowych skonfrontują się po raz drugi, a to wszystko w pojedynku o statusie mistrzowskim! Karta walka High League 4 2022 zawiera także inne elektryzujące starcie. Po raz pierwszy we freak-fightach zaprezentuje się Artur Szpilka. Szpila, który jest jednym z najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej, stanie przed ogromnym wyzwaniem w MMA, bo jego rywalem będzie nieobliczalny streetfighter, Denis Bad Boy Załęcki.

High League 4 - KARTA WALK, WALKI

Walki na High League 4 odbędą się 17 września w Gliwicach. Wtedy właśnie i w tym miejscu dojdzie do pojedynku Natsu z Lexy Chaplin, Szpilki z Załęckim, ale również historycznego starcia o pas mistrzowski osób niskorosłych. Mateusz Mini Majk Krzyżanowski z Ekipy Friza stanie przed zadaniem pokonania Salima Chibouba. To mistrz świata w K-1 osób z karłowatością. Emocjonująco, a przede wszystkim zwariowanie będzie podczas starcia Amadeusza Roślika z Pawłem Bombą. W internecie szum wywołała informacja, że Maja Staśko zadebiutuje we freak-fightowym MMA. Jej rywalką jest Ewa Wyszatycka.

Karta walk High League 4 wygląda następująco:

 • Natalia Natsu Karczmarczyk vs Lexy Chaplin - o pas mistrzowski
 • Artur Szpila Szpilka vs Denis Bad Boy Załęcki
 • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski vs Salim Chiboub - o pas mistrzowski
 • Amadeusz Ferrari Roślik vs Paweł Scarface Bomba
 • Maja Staśko vs Ewa Mrs. Honey Wyszatycka
 • Jakub Nowaczkiewicz vs Cezary Czaro Nykiel
 • Jose Josef Bratan Simao vs Krystian Macias Maciaszczyk - K-1 w małych rękawicach
 • Jakub Holak Krawczyk-Holak vs Jakub Kubx Świtała
 • Konrad Karwat vs Radosław Słodkiewicz
Jak przygotować się na nowy rok szkolny? Ja Wam Pokażę w VOX FM

High League 4 PPV - TRANSMISJA

PPV High League 4 online jest idealną opcją dla osób, które z różnych powodów nie mogą być na hali w Gliwicach. PPV High League można zakupić wyłącznie w serwisie HighLive.TV. Dostępne są dwie wersje: PPV Basic i PPV Premium pozwalające oglądać walki w lepszej jakości, a także między innymi sprawdzać, co dzieje się w Hejt Roomie! Na galę HIGH League 4 dostępne są również licencje grupowe, czyli te przeznaczone dla restauracji, barów i innych obiektów.

HIGH League 4 - PPV (LIVE 720p + 24H VOD) - od 34,99 PLN

 • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
 • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny

HIGH League 4 - PPV (LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD) - od 39,99 PLN

 • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
 • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
 • Dostęp do transmisji z Hejt Roomu

High League 4 - WYNIKI

Wyniki High League 4 będą zaskoczeniem? Kto wygrał na High League 17 września 2022? Wyniki poznacie na naszej stronie w czasie rzeczywistym. Przygotujemy dla Was relację na żywo, za sprawą której będziecie na bieżąco z tym, co dzieje się w gliwickiej hali.

High League 4 - BILETY

Bilety HIGH League 4 rozchodzą się w szybkim tempie. Ostatnie wejściówki są jeszcze dostępne w sprzedaży w serwisie Eventim. Wszystko wskazuje na to, że biletów niedługo może zabraknąć, więc jeśli chcecie zobaczyć emocjonujące pojedynki, to spieszcie się z ich kupnem.

Sonda
Natsu - Lexy na High League 4: kto wygra?