Magda i Grzegorz Hotel Paradise 6.

i

Autor: screen z Instagram/@grzes.hotelparadise6 Fani są pewni, że Grzegorz i Magda znali się przed Hotelem Paradise

Hotel Paradise 6. czy Grzegorz i Magda znali się przed programem? Jest komentarz uczestnika

2022-11-07 22:53

Trwa szósty sezon Hotelu Paradise. W randkowym show emitowanym TVN7 od początku nie brakuje emocji. Na pewno sporo z nich dostarcza para Grzegorz i Magda. Widzowie zastanawiają się czy para jest razem po programie, ale też czy nie znali się przed wejściem do Hotelu. W temacie głos zabrał sam uczestnik.

Czy Grzegorz i Magda są razem?

Sezon nagrany był już wiele tygodni temu, dlatego zarówno uczestnicy jak i produkcja znają już zwyciężców. Jednak ze względu na umowy uczestnicy nie mogą zdradzać zakończenia programu, ani tego czy ich relacja przetrwała po powrocie do Polski. Magda i Grzegorz aktualnie są na tapecie. Widzowie zastanawiają się nie tylko czy dalej są w związku, ale czy znali się jeszcze przed wejściem do programu.

Grzegorz udostępnił na swoim Instagramie zdjęcie z Magdą. Nie wiadomo kiedy zostało zrobione i czy para jest dalej razem. Ale na fotce trzymają się za ręce i całują namiętnie na plaży z podpisem:

Pamietam jak mówiłem do @madzia.hotelparadise6official :

„Madziu, zamknij oczy, złap mnie mocno za reke i słuchaj fal ….

Kiedyś jak pojdziemy razem na jakaś plaże będziemy to wspominać jak chcieli nas rozłączyć …”Minęło od tego momentu sporo czasu ale jak o tym mysle do dzis mi się kreci łezka w oku …Ale wiecie co jest najpiękniejsze , że udało nam się to zrobić ❤️

Trzymaj się Madziu, będę walczył o to żebyś do mnie szybko wróciła …

Nie poddam się tak łatwo …

Daje słowo , a słowo u mnie droższe od pieniędzy …

CZYTAJ TAKŻE: Które pary Love Island 6. są razem? Kto się z kim rozstał, a czyj związek przetrwał po wyjściu z Wyspy Miłości?

Budzenie, w którym wszystko poszło nie tak jak powinno! Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi w VOX FM

Pod postem pojawił się komentarz jednej z fanek. Zapytała ona czy to prawda, że Grześ i Magda znali się wcześniej. Uczestnik odpisał jej krótko:

to fake , poznałem Madzie dopiero w programie

Przypomnijmy - podczas ostatniej Pandory Monika i Marek mieli za zadanie wskazać kto ich zdaniem nie jest w stanie zbudować silnej relacji w programie. To była nagroda za zwycięstwo w konkursie Miss i Mistera Hotelu Paradise. Wskazali oni właśnie Magdę i Grzegorza, a reszta uczestników miała zagłosować kto z tej dwójki opuści program. Większość wskazała Magdę, która pożegnała się z Hotelem. Choć na początku Grzesiek deklarował, że wyjdzie zaraz za nią, to tuż przed Rajskim Rozdaniem zaczął szukać punktu zaczepienia, by jednak w nim pozostać.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 6 - kiedy i gdzie oglądać? Kim są uczestnicy?

Hotel Paradise 5 - kto jest z kim? Które pary przetrwały?