Hotel Paradise 7: Alicja i Wojtek odpadli z programu. Niespodziewanie głos zabrali Marvin i Mallu

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: Alicja i Wojtek odpadli z programu. Niespodziewanie głos zabrali Marvin i Mallu

2023-11-03 15:36

Ostatni odcinek Hotelu Paradise 7 przyniósł spore emocje. Ku mocnemu rozczarowaniu widzów z show rozstali się Alicja i Wojtek. Swoje łapki przyłożył do tego Roch, co rozjuszyło internautów jeszcze bardziej. Jednak tego, co wydarzyło się w sieci chyba nikt się nie spodziewał. Odezwać postanowili się Mallu i Marvin.

Hotel Paradise 7: Alicja i Marvin odpadli z programu

Wyrzucenie z Hotelu Paradise 7 tej pary mocno rozjuszyło internautów. W ostatnim odcinku randkowego show w związku z decyzją mieszkańców wyspy (w której ogromny udział miał Roch) odpadli Alicja i Wojtek. Ta dwójka wróciła do programu zaledwie kilka odcinków temu i zdążyła wzbudzić sporą sympatię widzów. Ich zdaniem para mocno do siebie pasowała, a sama Alicja wniosła do Hotelu powiew fajnej energii i mocno go ożywiła. Nic zatem dziwnego, że na profilu programu po odejściu tej dwójki rozpętało się prawdziwe piekło. Sporo część widzów zaczęła zarzucać ustawkę, a także sugerować, że to Roch powinien odpaść. Oglądający nie mogli też znieść łez Alicji, która po ogłoszeniu decyzji nie wytrzymała i się rozpłakała. Niespodziewanie głos w komentarzach postanowili też zabrać Mallu i Marvin.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Mallu i Marvin komentują

Mallu i Marvin to jedna z tych par, które w Hotelu Paradise 7 wzbudziły ogromne emocje. Mallu odeszła z show na własne życzenie i miała czekać w Polsce na powrót Marvina, którego to wielce kocha. Ten niedługo później odpadł z programu i wszystko miało układać się długo i szczęśliwie. Choć na temat tego czy faktycznie tak jest - fani mają dość jednoznaczne zdanie. Sugerują, że Marvin jest obecnie nie z Mallu, a z Oliwką. W tym przypadku nabrali wody w usta. Jednak i Marvin i Mallu postanowili ostatnio odnieść się do odejścia z Hotelu Paradise 7 Alicji i Wojtka.

Zasługiwaliście na to by zostać dłużej ponieważ jesteście naprawdę dobrymi duszyczkami! 🫶See you soon 🤍

- napisała w komentarzu Mallu.

Na kilka miłych słów zdecydował się też Marvin.

uwielbiam Was, powodzonka mordki

- skomentował chłopak.

Jak widać i Mallu i Marvin chyba dość mocno lubili Wojtka i Alicję. Tych niestety w programie już nie zobaczymy. Nadal możemy natomiast obserwować losy pozostałych uczestników. Nowe odcinki Hotelu Paradise 7 dostępne są w TVN7 i Player.pl od poniedziałku do czwartku o 20:00. A wielkie finał show już w przyszły czwartek (9 listopada).