Hotel Paradise 7: Marvin i Oliwia rzeczywiście są razem?! Jest komentarz!

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Marvin i Oliwia rzeczywiście są razem?! Jest komentarz!

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Marvin i Oliwia rzeczywiście są razem?! Jest komentarz!

2023-10-31 18:43

Jak udało się ustalić niezawodnym intrenautom, Marvin i Mallu, mimo opuszczenia “Hotelu Paradise 7” i wyznaniom miłosnym, nie są ostatecznie razem. Pojawiły się jednak domysły, że chłopak związał się z inną uczestniczką tej edycji – ulubienicą widzów, Oliwią. Ile jest w tym prawdy?

Marvin i Mallu byli główną, tj. najbardziej stabilną parą w “Hotelu Paradise 7”, bo choć często się kłócili, niezmiennie trzymali się razem. Wszystko zmieniło się jednak, gdy dziewczyna postanowiła opuścić program. Obiecała wówczas, że poczeka na ukochanego, z którym zresztą wyznała sobie wzajemną miłość. Marvin pozostał jeszcze przez jakiś czas w willi (ku niezadowoleniu i zdezorientowaniu Rocha), ale po kilku odcinkach też odszedł, obwieszczając w poruszającej przemowie, że wybiera miłość. Ta jednak chyba nie przetrwała.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – to najbardziej znienawidzona para? “W tej edycji to w sumie komplement”

Hotel Paradise 7 – Marvin i Oliwia są razem?

Szybko pojawiły się spekulacje, że Marvin “spiknął się” z Oliwią – prześliczną blondynką, która swoją czarującą osobowością skradła serca widzów. Po sieci zaczęły krążyć teorie, dodatkowo podsycane wzajemnymi komentarzami tej dwójki. Ale ile jest prawdy w tych domysłach? Marvin skomentował to przy okazji instragramowego Q&A i… na jednoznaczną odpowiedź musimy jeszcze niestety poczekać.

Moi drodzy, mogę to skomentować dopiero po finale – napisał krótko.

Zdaniem wielu widzów taka odpowiedź sugeruje, że rzeczywiście jest co zdradzać, ale pamiętajmy, że uczestnicy “Hotelu Paradise” objęci są klauzulą poufności i zwyczajnie nie mogą ujawniać takich informacji przed zakończeniem emisji.

Hotel Paradise 7 – kiedy finał? Ostatni odcinek coraz bliżej

“Hotel Paradise 7” powoli chyli się ku końcowi, więc na wyjaśnienie nie będziemy czekać długo. Ostatni odcinek ma zostać wyemitowany w dniu 9 listopada br.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.