Hotel Paradise 7: co dalej z Oliwią? Widzowie mają jasny przekaz

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: co dalej z Oliwią? Widzowie mają jasny przekaz

2023-10-11 18:08

Ostatnie odcinki Hotelu Paradise 7 to festiwal knucia i złych emocji. Co chwilę musimy oglądać na ekranie Rocha, który negatywnie nastawia grupę albo obserwować, jak reszta ulega jego wpływom. Zdarzają się jednak momenty, kiedy choć na chwilę sytuacja w programie się zmienia. Ostatnio widzowie dość mocno zauważyli Oliwię...

Hotel Paradise 7: Oliwia nowym słoneczkiem widzów?

Ten, kto ogląda Hotel Paradise 7, ten wie, że raczej trudno doszukiwać się tam pozytywnych momentów i uczestników. W programie raczej możemy odnaleźć niestety knucie przeciwko pozostałym i obgadywanie ich. W to przede wszystkim zaangażowany jest Roch. To on zdaniem widzów był jednym z prowokujących niefajne nastawienie przeciwko Łucji, która odpadła z programu. Na szczęście w całym tym festiwalu intryg i negatywnych emocji, w miarę dobrze odnajduje się Oliwia. Ta uczestniczka w ostatnim odcinku programu musiała nosić na plecach ciężką butlę i chodzić w płetwach do nurkowania. Trzeba przyznać, że można się było przy tym nieźle uśmiać. Pozytywnie do samej Oliwii podeszli też widzowie. Ci zostawili jej komentarzach mnóstwo miłych słów i wsparcia.

Marcin Miller w Pierwsza Zmiana Show

Hotel Paradise 7: widzowie pokochali Oliwię

Ostatnie odcinki Hotelu Paradise 7 mocno działają na korzyść Oliwii. Jakiś czas temu widzowie mocno wspierali ją w rozmowie z Jackiem. Co więcej, oglądający mocno wierzą w to, że stworzą świetną relację. Po ostatnim zadaniu z płetwami do nurkowania, Oliwia znów mocno zaskarbiła sobie sympatię widzów. Ci piszą w komentarzach m.in., że jest urocza. Mocno kibicują też dziewczynie w drodze do finału programu i odnalezienia swojej prawdziwej miłości na całe życie.

Biedna Oliwka z tym ciężarem 🙃 i taka słodka w tym wszystkim i naturalna bez żadnego jadu ,knucia itp oby ich nikt z Jackiem nie rozdzielił 😍

W końcu się wydarzylo coś mega zabawnego i mega uroczego ;) Oliwia cudownie się prezentowała w tym stroju :)

Jaka ona jest sweet ❤️😻

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy Oliwka zostanie nową ulubienicą widzów? A może nawywija coś jednak w najbliższych odcinkach? To możecie sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.