Hotel Paradise 7: Jacek odbył wyjątkową rozmowę  z Oliwką. Fani programu mają swoją teorię

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Jacek odbył wyjątkową rozmowę z Oliwką. Fani programu mają swoją teorię

2023-10-09 19:52

Hotel Paradise 7 to ostatnio raczej miejsce kłótni i knucia, niż program, w którym ktoś faktycznie szuka miłości. To głównie za sprawą Rocha, który sporo miesza na rajskiej wyspie i nastawia uczestników przeciwko sobie. Mimo to, zdarzają się i ciekawe momenty. Taki miał miejsce w przypadku Jacka i Oliwii.

Hotel Paradise 7: Olwia i Jacek stworzą parę?

Oliwia i Jacek to bohaterzy programu Hotel Paradise 7, który raczej na razie nie przeskrobali sobie zbytnio u widzów. A już na pewno nie tak, jak to miało miejsce w przypadku Rocha, który wyrósł na znienawidzonego uczestnika oglądających. Ci wielokrotnie piszą negatywne komentarze na temat chłopaka i jest to uzasadnione, gdyż to właśnie Roch najczęściej nakręca mieszkańców raju przeciwko sobie i ciągle knuje. Na szczęście niektórzy mimo to nie ustają w poszukiwaniu miłości. Ostatnio wyjątkową rozmowę odbyli ze sobą Oliwia i Jacek. Wyłania się z niej obraz niezwykle wrażliwego chłopaka i uroczej w swojej nieśmiałości dziewczyny, która zastanawia się, jaką decyzję podjąć w przyszłości. To zresztą bardzo mocno docenili widzowie, którzy skomentowali ich dialog w sieci.

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: Jacek będzie z Oliwią?

W rozmowie Jacka i Oliwii możemy usłyszeć, jak chłopak dość mocno ją komplementuje, a ona wydaje się tym lekko onieśmielona. Oboje zastanawiają się nad tym, czy ich relacja mogłaby w przeszłości przerodzić się właśnie w parę. A wszystko odbywa się w mocno tajemniczej i uroczej atmosferze. Iskrę między nimi i motylki w brzuchu uczestników zauważyli też widzowie. Ci jasno dali do zrozumienia w komentarzach, co sądzą o takim połączeniu. Ich zdaniem Jacek i Oliwia mogliby stworzyć niezłą parę w Hotelu Paradise 7.

Nie ma Łucji za którą trzymałam kciuki,weszła Oiwia bardzo ładna wrażliwa dziewczyna.Jacek fajny pozytywny chłopak trzymam za Was kciuki😍

Czuć między nimi lekkie iskry 😍

👏 👏mega pasuja do siebie 😍 oboje wrazliwi i wkoncu szczere porywy serca ❤️❤️❤️kibicuje bardzo mam nadzieje ze Olivia go wybierze

- czytamy w komentarzach zamieszczonych na profilu programu.

Czy miłość złączy Oliwię i Jacka i stworzą wspólnie parę? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. A te można oglądać w TVN7 od poniedziałku do czwartku o 20:00 i w Player.pl.

Listen on Spreaker.