Hotel Paradise 7: dlaczego nie ma odcinka w tv i na Playerze? Fani mają swoją teorię!

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: dlaczego nie ma odcinka w tv i na Playerze? Fani mają swoją teorię!

2023-10-06 18:32

Dlaczego nie ma Hotelu Paradise 7 w piątek i nowego odcinka na Playerze? To pytanie zadaje w sieci wielu internautów, którzy spodziewali się nowych przygód uczestników reality show. Tymczasem w ramówce TVN7 zaszły zmiany, a nowego materiału nie ma też w Internecie. Z jakiego powodu? Czy ma to związek z Rochem?

Hotel Paradise 7: co z nowym odcinkiem?

Co piątek fani programu Hotel Paradise 7 mogli śledzić przygody swoich ulubionych uczestników na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. Wielu widzów liczyło na to, że ponownie będą mogli zasiąść przed telewizorami i zobaczyć, co czeka m.in. Rocha, który w ostatnim czasie stał się wrogiem nr 1 widzów. Fani audycji byli też ciekawi, co nowego wydarzy się u Wojtka, który ostatnio dołączył do programu. Jednak 6 października na miłośników Hotelu Paradise 7 czekała przykra niespodzianka. W ramówce stacji nie znajdziemy bowiem kolejnego, premierowego odcinka programu. W serwisie Player.pl również nie dodano nowego materiału, co wywołało oburzenie widzów i ich zasmucenie. W komentarzach na profilu programu zawrzało. Fani Hotelu Paradise 7 pytają - dlaczego nie ma dzisiaj nowego odcinka?

Pierwsza Zmiana Show Radek Liszewski

Hotel Paradise 7: kiedy oglądać nowe odcinki?

W komentarzach na profilu Hotelu Paradise 7 panuje szał. I to niepozytywny. Widzowie zaczęli już nawet snuć teorie spiskowe o tym, że być może nie ma nowego odcinka programu z powodu ostatnich afer związanych z Rochem. O tym jakiś czas temu zaczęło pojawiać się coraz mniej wygodnych informacji, w tym wątek tego, że uczestnik ma powiązania rodzinne z jedną z wysoko postawionych osób w TVN. Fani są oburzeni.

odcinek co dzisiaj był w tv wczoraj był na playerze, w niedziele dopiero wyrocznia i w poniedziałek reszta czyli rajskie 😇

Ja tez ogladam na playerze i masz racje ze jest napisane ze nowy odcinek w niedziele dopiero.

muszą dobrze zmontować na korzyść Rocha

- czytamy w komentarzach na profilu Hotelu Paradise 7.

Teorie o tym, że zmiany w ramówce są związane ze sprawą Rocha, są jednak raczej mocno na wyrost. Stacja bowiem już jakiś czas temu zapowiadała, że od października Hotel Paradise 7 będzie można oglądać tylko od poniedziałku do czwartku o 20:00. Nowe odcinki dostępne będą też nadal w serwisie Player.pl.