Hotel Paradise 7: fani zapytali Marvina o relację z Mallu. Powiedział całą prawdę

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: fani zapytali Marvina o relację z Mallu. Powiedział całą prawdę

2023-10-28 18:45

Relacją tej dwójki w ostatnim czasie żył cały Internet. Marvin i Mallu tworzyli parę w programie Hotel Paradise 7 i wzbudzali u widzów skrajne emocje. Wszystko zmieniło się ostatnio, gdy Mallu opuściła show. Co dalej z jej relacją z Marvinem? O to zapytali go ostatnio internauci. Chłopak powiedział im całą prawdę.

Hotel Paradise 7: co z Marvinem i Mallu?

Niektórzy widzowie wieścili, że ta dwójka dojdzie do finału. Inni radzili, żeby chłopak, jak najszybciej uciekał z tej relacji. Marvin i Mallu z Hotelu Paradise 7 wzbudzali u oglądających show skrajne emocje. Wszystko rozwiązało się niejako samo, po tym jak Mallu opuściła program na własne życzenie, zostawiając w nim Marvina samego. Zdaniem widzów od tamtej pory chłopak dość mocno odżył i stał się zdecydowanie bardziej pogodny i kreatywny. W życiu samej Mallu w ostatnim czasie nie brakuje natomiast niestety przykrych doświadczeń. Dziewczyna trafiła do szpitala, a jej stan nie napawał optymizmem. Na swoich insta stories narzekała m.in., że w szpitalu jest sama i nie może liczyć na obecność bliskich. Gdzie był wtedy Marvin? A może już się rozstali? Ostatnio o relację tej dwójki Marvina zapytali jego obserwujący. Co odpowiedział?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: czy Mallu i Marvin nadal są razem?

Nagrania do Hotelu Paradise 7 miały miejsce kilka miesięcy temu, dlatego uczestnicy show są dość aktywni w mediach społecznościowych. Mogliśmy w nich m.in. oglądać spotkania Rocha i Krzyśka. W social mediach zbyt często wspólnie nie pokazują się natomiast np. Mallu i Marvin. Dlatego fani chłopaka postanowili go zapytać o relację z dziewczyną. Ten odpowiedział, że nie może przekazać swoim obserwatorom na razie żadnych szczegółów na ten temat. Zapewnił jednak, że wszystko zdradzi już po zakończeniu programu. Czy tak tajemnicze odpowiedzi oznaczają, że ze związku tej dwójki nic nie wyszło? A może jednak Marvin ukrywa przed nami ogromne uczucia do Mallu? O tym z pewnością przekonamy się po finale Hotelu Paradise 7. Ten zaplanowano na 9 listopada.