Hotel Paradise 7: widzowie wściekli po odejściu Mallu. Miejmy nadzieję, że prosto na terapię

i

Autor: Player.pl

telewizja

Hotel Paradise 7: Mallu trafiła do szpitala! Jej stan nie napawa optymizmem

2023-10-23 10:05

Czegoś takiego fani Hotelu Paradise 7 się nie spodziewali. Jednego dnia dowiedzieli się, że Mallu na własne życzenie opuszcza program, a niedługo później ogłosiła jeszcze gorsze wiadomości. Uczestniczka show TVN7 trafiła do szpitala i jej stan jest naprawdę poważny. Ból jest dla niej nie do zniesienia.

Hotel Paradise 7: Karolina "Mallu" w szpitalu

Jeszcze dobrze nie ostygły emocje po decyzji Mallu w Hotelu Paradise 7, a już dotarły do nas kolejne przykre wieści. Uczestniczka siódmej edycji randkowego show trafiła do szpitala. Nieco wcześniej widzowie mogli zobaczyć, jak podejmuje decyzję o opuszczeniu programu i powrocie do Polski. Ten wybór wzburzył polskim Internetem i sprawił, że widzowie mocno wkurzyli się na Mallu. Teraz zaczęli jej jednak współczuć. Karolina poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że obudziła się ze spuchniętymi ustami i ma problemy z oddychaniem. Musiała przez to odwołać swoje zaplanowane aktywności. W pierwszej z relacji dziewczyna poinformowała, że weźmie wapno z nadzieją, że problemy ustaną. Tak się jednak najwyraźniej nie stało, bo niedługo później trafiła do szpitala.

MARCIN MILLER | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Mallu potwornie cierpi

Mallu już ze szpitala dodała fanom kolejny update o swoim stanie zdrowia. I wydaje się, że było tylko gorzej. Uczestniczka Hotelu Paradise 7 poinformowała, że jest zmęczona, spuchnięta i nadal ma problemy z oddychaniem. W dodatku to nie pierwszy raz, kiedy jest chora w ostatnim czasie. Niedawno musiała walczyć z gorączką, a teraz nie dość, że trafiła do szpitala, to w dodatku jest sama i czuje się niekomfortowo. W kolejnych storiesach mogliśmy zobaczyć, że Mallu coraz bardziej ma dość. Przeszła szereg badań i była zmęczona od bólu. Lekarze podejrzewali u niej zapalenie w krwi i przeprowadzili testy na grupę i COVID. Mallu została też podłączona do kroplówek. Do czasu publikacji artykułu nie zamieściła kolejnych aktualizacji o jej stanie zdrowia. Niemniej, życzymy Mallu wszystkiego dobrego i, jak najmniej chorób!