Hotel Paradise 7: Justyna przebiła nawet Rocha? “Największy zjazd wizerunkowy”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Justyna przebiła nawet Rocha? “Największy zjazd wizerunkowy”

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Justyna przebiła nawet Rocha? “Największy zjazd wizerunkowy”

2023-09-25 18:13

Justyna Łabuda to stosunkowo “nowy nabytek” 7. edycji “Hotelu Paradise”. Uczestniczka pojawiła się w trakcie emisji programu i początkowo zaskarbiła sobie sympatię widzów. Ta z czasem zaczęła jednak topnieć, aż wreszcie przerodziła się w czystą niechęć.

Justyna sobie nagrabiła. Gdy tylko pojawiła się w rajskiej willi sprawiała wrażenie sympatycznej uczestniczki, ale z czasem wyszło szydło z worka. Okazało się bowiem, że dziewczyna lubi sobie poplotkować i krótko rzecz ujmując – przejawia toksyczne i dwulicowe skłonności. Widzom się to rzecz jasna nie spodobało, a z każdym odcinkiem było coraz gorzej.

CZYTAJ TAKŻE: “Hotel Paradise 7” – Roch to wróg nr 1 widzów? Niszczą go w komentarzach!

Hotel Paradise 7 – Justyna przebiła nawet Rocha? Jej przemiana przejdzie chyba do legendy

Podobną sytuację mogliśmy zaobserwować w przypadku Rocha – zaczynał on jako faworyt, a obecnie niemal wszyscy wieszają na nim psy. Wielu internautów stwierdziło jednak, po emisji ostatnich odcinków, że nawet on mógłby Justynie czyścić buty. Zniesmaczeni widzowie piszą o największym zjeździe wizerunkowym w historii “Hotelu Paradise” i nie szczędzą pod adresem uczestniczki przykrych, krytycznych słów.

- Justyna: co za kufa ROZCZAROWANIE

- Justyna wciąż na czele panien, które zaliczyły największy zjazd wizerunkowy od wejścia.

- Bosze...Kori...Dżasta...dwie patolki z gimnazjum...Aż Lektor zaniemówił na pół odcinka

- No jak dla mnie zachowanie Justyny żałosne

… czytamy w komentarzach.

Hotel Paradise 7 – Łucja wróciła tylko po to by wylecieć?

W nowym odcinku “Hotelu Paradise 7” producenci przygotowali dla nas niespodziankę – do programu wróciła Łucja, czyli uczestniczka prześladowana wcześniej przez pozostałych. Czy mieszkańcy hotelu wyciągnęli wnioski i popracowali nad własnym zachowaniem? Skądże. Łucja na wejściu ponownie stała się obiektem ataków i zanosi się na to, że… może bardzo szybko odpaść. Taki obrót spraw nie spodobał się widzom, którzy już krytykują produkcję za ponowne podżeganie do niewłaściwych i szkodliwych zachowań i wykorzystanie dziewczyny dla podbicia oglądalności. Czy Łucja rzeczywiście znów odpadnie? A może zagości w rajskiej willi na dłużej i zemści się na oprawcach? Przekonamy się z czasem.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska
Listen on Spreaker.