Hotel Paradise 7: Roch to wróg nr 1 widzów? Niszczą go w komentarzach!

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Roch to wróg nr 1 widzów? Niszczą go w komentarzach!

2023-09-25 13:41

W Hotelu Paradise 7 znów zawrzało! Widzowie ewidentnie mają już dość zachowania Rocha i tego, jak odnosi się do innych uczestników. W komentarzach możemy zobaczyć jasny przekaz - Roch przegina i raczej nie zostanie ulubieńcem fanów programu. Czy to on powinien opuścić rajską wyspę przy najbliższej okazji?

Hotel Paradise 7: Widzowie mają dość Rocha

W Hotelu Paradise 7 - jak to w życiu - jednych lubimy mniej, innych bardziej. Ostatnio widzowie dają upust swoim emocjom w komentarzach i jasno piszą, co myślą o poszczególnych uczestnikach. Jakiś czas temu za swoje zachowanie oberwało się m.in. Karolinie, która zdaniem fanów programu ma rozdwojenie jaźni. Na tym jednak nie koniec, po drodze sporo gorzkich słów w sieci pojawiło się na temat Patryka. Teraz przyszła kolej na Rocha. Fani programu ewidentnie mają już dość jego zachowania na wyspie, a chłopak swoimi decyzjami mocno im podpadł. W komentarzach nie trudno znaleźć, co widzowie Hotelu Paradise 7 sądzą o chłopaku. I bynajmniej nie są to pozytywne opinie. Oglądający zarzucają mu m.in. granie i zbyt dużą pewność siebie. I robią to w naprawdę ostrych słowach.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: Roch powinien wrócić do domu?

Widzowie Hotelu Paradise 7 mają to do do siebie, że nie słodzą uczestnikom. Chyba, że na to zasłużą. Ostatnio częściej jednak w sieci możemy znaleźć negatywne opinie. Szczególnie na temat Rocha, który zdaniem widzów sporo miesza i nie zachowuje się tak, jak powinien. W komentarzach jest prawdziwa burza.

Wszystkie urabia, udaje fajnego, miłego i kochanego, a jak Justyna powiedziała w żartach że może by go nie wybrała i by odpadł to się zagotował i zaczął straszyć że będzie miała prze...ane u Kori, Tori i reszty 🤦‍♂️ wszystkich nazywa player a sam nim jest...

Żenada. Ten koleś myśli ze jest fajny

Roch się męga brzydko zachował na gdybalni próbując na siłę umniejszyć pewność siebie Łucji i próbując jej wmówić, że Tori nie miała czasu porozmawiać z Pawłem..

- czytamy w komentarzach w sieci.

Czy Roch w końcu się doigra i będzie musiał opuścić program? O tym dowiemy się z pewnością w najbliższych odcinkach. A te jeszcze we wrześniu można śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. W październiku widzów czekają natomiast zmiany.

Listen on Spreaker.