Hotel Paradise 7: Patryk ostro obrywa od widzów. Ci porównują go do postaci z bajki

i

Autor: TVN

telewizja

Hotel Paradise 7: Patryk ostro obrywa od widzów. Ci porównują go do postaci z bajki

2023-09-20 13:00

Patryk to bez wątpienia jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników Hotelu Paradise 7. Widzowie nie hamują się w komentarzach w sieci na jego temat i jasno dają do zrozumienia, co o nim uważają. W social mediach nie brakuje nawet porównań, które mają uderzyć w chłopaka. Czy to on powinien opuścić rajską wyspę?

Hotel Paradise 7 - widzowie linczują Patryka

Siódma edycja Hotelu Paradise co rusz dostarcza nam emocjonujących sytuacji. Jakiś czas temu stacja nadająca program podjęła decyzję o ograniczeniu jego emisji w październikowej ramówce. To rozjuszyło internautów. Jednak i tak najwięcej ekscytacji u widzów wzbudzają same sytuacje, do których dochodzi na rajskiej wyspie. Ostatnio oberwało się Karolinie, która zdaniem fanów programu ma rozdwojenie jaźni i niewłaściwie traktuje Marvina. Ten przeprowadził poważną rozmowę z dziewczyną po tym, jak Patryk złapał ją za biust. Teraz to Patrykowi dostało się od widzów. Poszło m.in. o jego komentarze na temat nowego uczestnika. Chłopak został skrytykowany za śmianie się z jego wyglądu i wcześniejsze sytuacje, do których doszło z jego udziałem w programie. Widzowie nie gryźli się w język i mocno zlinczowali Patryka w komentarzach. M.in. wskazując na jego wygląd. Co napisali fani Hotelu Paradise 7? 

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7 - Patryk w ogniu krytyki

Patryk mocno podpadł widzom i raczej szybko się z tego nie wywinie. Nic dziwnego - nieładnie komentować wygląd innych osób, o czym zdaniem internautów Patryk powinien wiedzieć, jak mało kto.

Patryk wyśmiewa wygląd nowego, a jest ostatnią tam osobą która powinna podśmiewywać się , bo sam wygląda jak Remy z bajki ratatuj 😂😂

Kori i Patryk wyglądają jak Scooby i Kudłaty 😂😊

Nie wnosi nic poza mąceniem i intrygami. Z nikim tam nie stworzył żadnej relacji. A w ogóle - uważam, że bardzo niefajne komentarze tych chlopakow do nowego uczestnika. Sami nie są Adonisami, a nowy przynajmniej serio wydaje się pozytywną i szczera osobą

- czytamy w komentarzach w sieci.

Czy Patryk zgodnie z oczekiwaniami widzów odpadnie z programu? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach. A te możecie oglądać od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek