telewizja

Hotel Paradise 7: Kori wypowiedziała się o swojej rodzinie. Takiej odpowiedzi się nie spodziewała

2023-11-07 18:07

Uczestnicy Hotelu Paradise 7 nie zdradzają zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. To m.in. ze względu na obowiązujące ich umowy. Ostatnio Kori, która została mocno zmieszana z błotem przez widzów postanowiła powiedzieć kilka słów o swojej rodzinie. Odpowiedź internautów była mocna i błyskawiczna.

Hotel Paradise 7: Kori o swojej rodzinie

W ostatnich tygodniach fani Hotelu Paradise 7 przeżywali mnóstwo emocji. Te już niebawem dobiegną końca, ponieważ w czwartek, 9 listopada wyemitowany zostanie finałowy odcinek programu. Wielu widzów odetchnie z ulgą, ponieważ mieli już dość ciągłego oglądania na ekranie dram, które robili uczestnicy i ich wzajemnego okłamywania się. Jednym z mistrzów manipulacji w programie był Roch, który wyrósł na wroga numer jeden. W ostatnich odcinkach na tym "zaszczytnym" stanowisku zechciała go chyba zastąpić Kori. Widzowie zaczęli wypominać jej słabe zachowania, a Kori postanowiła zacząć się bronić. W jednej z ostatnich relacji na Instagramie stwierdziła, że program oglądają jej dziadkowie i rodzice. Ci mają mówić, że też robili "takie akcje" w jej wieku, a "kto nie robił to nudziarz". Jednocześnie podkreśliła, że interesuje ją opinia rodziny, a nie obcych osób, a wszyscy i tak za rok zapomną o tym, co działo się w programie. Te słowa mocno nie spodobały się internautom.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Kori przesadziła?

Widzowie na słowa Kori zareagowali niczym, jak na policzek wymierzony w twarz. To oni wcześniej krytykowali przecież dziewczynę za to, co robi w programie i zwracali jej uwagę, że nie powinna się tak zachowywać. Obrywało się jej m.in. za to, że nie traktuje poważnie swojej drugiej połówki w parze. Dlatego takie twierdzenia na komentujących w sieci podziałały, jak płachta na byka. Komentatorzy Hotelu Paradise 7 odnieśli się nie tylko do samej Kori, ale także jej rodziny.

Kori na swoim instastory, że nie ma sb nic do zarzucenia, bo jej rodzina oglądając HP twierdzi, że w jej wieku zachowywali się tak samo 🤡 Nieźle tam mają na chacie 🤣🤣

to z domu wynosi się pewne wartości

na przestrzeni całego sezonu Kori pokazała że jej ufać to jakby sobie pluć w twarz😂 jedyne z czego można było ją poznać to fałszywość, chodziła jak szpicel i później latała rozpowiadać, baa jeszcze przekręcając, mówiła że Jacek ją brzydzi aby późnej być znów w parze bo można udać relacje, opowiadała jaka to Alicja nie jej psiapsi po czym później jechanie jej i na koniec wie że Justyna ma słabość do Rocha, to patrzy się jej w oczy po czym ryj wpycha w jego....

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Te jasno pokazują, że Kori raczej nie zostanie ulubioną bohaterką widzów. Może jednak zostanie za to zwyciężczynią programu? O tym dowiemy się już w czwartek o 20:00 w TVN7 i Player.pl.

"Love Island" czy "Hotel Paradise"? Poznaj po uczestniku!

Pytanie 1 z 10
Wiktor Biernacki