telewizja

Hotel Paradise 7: wielka zmiana w programie! Roch może odetchnąć z ulgą

2023-11-02 14:02

Czegoś takiego raczej nikt się nie spodziewał. Roch, który do tej pory był znienawidzonym uczestnikiem widzów, teraz zyskał nagle poważną konkurencję. W komentarzach mocno zawrzało, a fani Hotelu Paradise 7 wprost piszą o tym, że zmienili zdanie o Rochu. Na jak długo i co takiego się wydarzyło w programie?

Hotel Paradise 7: Roch zyskał poważną konkurencję

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się chyba nawet sam Roch. Do tej pory uczestnik był mocno krytykowany przez internautów w związku z jego zachowaniem. Ba, zyskał wręcz miano najgorszego spośród wszystkich edycji Hotelu Paradise. A to chociażby za sprawą tego, że ciągle knuł i wprowadzał do programu liczne intrygi. Zdaniem oglądających, jego największym problemem w programie nie było znalezienie miłości, a to jak wyeliminować pozostałych i dostać się do finału. Oberwało mu się też za to, że źle traktował Łucję, a jego rodziną jest jeden z wysoko postawionych pracowników TVN. Teraz wszystko wskazuje jednak na to, że Roch może trochę odsapnąć. Po ostatnim odcinku Hotelu Paradise 7 widzowie doszli do wniosku, że w sumie to Roch nie jest taki zły. Wyrosła mu poważna konkurencja.

CLEO | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Kori nowym wrogiem widzów?

Czy w Hotelu Paradise 7 może być ktoś, kto zachowuje się gorzej nich Roch? O dziwo tak! Zdaniem widzów od chłopaka zdecydowanie gorsza jest Kori. Fanów programu strasznie zaczęło irytować jej zachowanie i to, że zachowuje się nieadekwatnie do swojego wieku. Jakby tego było mało - zarzucają jej hipokryzję. Jednocześnie stwierdzając, że Roch to w sumie nie jest taki najgorszy, gdy zestawi się go z Kori, która jedno mówi, a drugie robi. W komentarzach jest prawdziwa burza.

A ja zmieniłam zdanie i stwierdzam, że najgorszym uczestnikiem nie jest Roch tylko Kornelia. Straszna osoba, a na zwiastunie kolejnego odcinka....chyba zapomniała, że przez 3/4 sezonu nie miała zadnej relacji.

dokładnie myślę to samo. Roch robi co robi ale widać że po prostu ma cel i dąży do niego a czy to jest kasa czy coś innego to się okaże. Kornelia znowu biega po hotelu jak rozwydrzone dziecko szukając kogoś kto podzieli się z nią zabawkami 😭 moja 10 letnia córka jest bardziej ogarnięta niż ona :/

Ja tam Rocha na swój sposób lubię 😉

- napisali na profilu Hotelu Paradise widzowie programu.

Po takich komentarzach można sądzić, że Roch przynajmniej na chwilę może odetchnąć z ulgą. Kori mocno zaszła za skórę widzom (zresztą nie pierwszy raz). Co jeszcze zrobi dziewczyna? To możecie sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl. 

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek