Widzowie mają pretensje do Kori.

i

Autor: TVN Zachowała się niekoleżeńsko?

telewizja

Hotel Paradise 7: Kori zostawiła komentarz na profilu programu. Zlinczowali ją

2023-10-19 11:57

Kori urasta ostatnio do jednego z największych wrogów widzów Hotelu Paradise 7. To oczywiście w związku z jej zachowaniami w siódmej edycji randkowego show. Niechęć do Kori jest ogromna. Do tego stopnia, że po tym, jak dziewczyna zostawiła ostatnio komentarz na profilu programu, wylało się na nią wiadro pomyj.

Hotel Paradise 7: Kori miażdżona przez fanów programu

Jak wyglądałaby idealna para Hotelu Paradise 7? Wielu widzów mogłoby dojść do wniosku, że taką powinni tworzyć Kori i Roch. I bynajmniej nie chodzi o uczuciowość i piękną relację. Raczej o to, że oboje dość mocno knują w programie i trudno traktować dobrze ich zachowania. Ostatnio o Rochu jest nieco ciszej, bo coraz mniej widzimy go w nowych odcinkach. Dlatego fani programu cisną mu nieco rzadziej. Na prowadzenie wysuwa się jednak Kori, której fani show zarzucają dwulicowość i dostosowywanie się do sytuacji, jak kameleon. Dziewczyna bowiem w zależności od tego z kim rozmowa, tworzy różne przekazy, które są ze sobą zupełnie niespójne. Ostatnio po raz kolejny wypomniano jej to na profilu show. Kori zostawiła tam nawet swój komentarz, w którym w zabawny sposób odniosła się do treści postu, jednak ten szybko już zniknął. Zanim jednak tak się stało, uczestniczka została zlinczowana w odpowiedziach.

KUBA URBAŃSKI - PLAYBOYS | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: widzowie nienawidzą Kori

Czy Kori usunęła swój komentarz w związku z hejtem jaki na nią spłynął? A może wypowiedź zniknęła z innego powodu? Tego nie wiemy, jednak oglądający Hotel Paradise 7 ewidentnie mają dość tej uczestniczki. W komentarzach, ani na chwilę nie gryzą się w język i wręcz miażdżą Kori w swoich wypowiedziach. Pod jej adresem padają naprawdę poważne oskarżenia, które mogłyby złamać niejedną osobę. Pod postami na temat Kori obserwujemy prawdziwą falę hejtu. Co piszą komenutujący?

Ona jest jakaś odklejona ! Trzymajcie mnie, bo nie wierzę w to co oglądam .. 🤣🤣

Kori, przecież to najbardziej fałszywa i kręcąca osoba ze wszystkich edycji, każdemu ściemnia co innego, aby tylko zrobić jak największy bałagan, Ja współczuję jej znajomym, bo mieć do niej zaufanie to nie mieć szacunku do siebie samego....

Jeju co za okropne, zakłamane dziewuszysko… czy ona jest w stanie teraz na siebie spojrzeć w lustro… 😮 dramat

- czytamy na profilu programu.

Jak widać Kori ostro podpadła widzom. Czy nadrobi to w kolejnych odcinkach? A może tylko pogrąży się jeszcze bardziej? To możecie sprawdzać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.