Programy randkowe

Hotel Paradise 7: widzowie mają dość tej pary. “Friendzone level master”

2023-10-20 18:49

“Hotel Paradise 7” pod względem swojego naczelnego celu (jakim jest znalezienie miłości przez uczestników) wygląda obecnie na jeden wielki niewypał. Jedyna para, która wydawała się być w miarę stabilna i miała realną szansę na finał i wygraną (mowa oczywiście o Mallu i Marvinie) rozpadła się na naszych oczach. Drudzy w kolejce byli Jacek i Oliwia, ale tu jak widać też nic z tego. Czy Krzysiek i Tori okażą się “czarnymi koniami” tej edycji? No niekoniecznie.

Hotel Paradise 7 – Krzysiek i Tori będą razem? Widzowie mają ich serdecznie dość

Historia “miłości” Krzyśka i Tori sięga jeszcze początków “Hotelu Paradise 7” (stare dzieje, co?). Ta dwójka długo trzymała się razem i była ze sobą dość blisko. Pytanie tylko, czy w sposób romantyczny?

Gdy Krzysiek odpadł z programu, Tori zalała się łzami. Rozpaczy nie było końca i oberwało się też biednej Łucji (nie pierwszy raz zresztą), że miała możliwość go ocalić, ale tego nie zrobiła. Z czasem wszystko wróciło jednak do normy – Łucja znów pożegnała się z programem, a Krzysiek zaliczył wielki come back. Sęk jednak w tym, że tej ich rzekomo wielkiej miłości coś nie widać.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Tori zmiażdżyła internautów. Ci zarzucali jej, że jest gruba

Oglądając nowe odcinki “Hotelu Paradise 7” można odnieść wrażenie, że Krzysiek ma spore “parcie” na Tori, ale niestety jego uczucia (tudzież ciągoty) nie są odwzajemnione. Zdaniem widzów dziewczyna bierze go na przetrzymanie, gdyż liczy, że pozwoli jej to wygrać program, ale poza tym traktuje go wyłącznie jak kumpla.

- Friendzone level master

- Ona go tak turbo nie chce, że aż to ślepy by zauważył. Mowa jej ciała mówi wszystko i niech nie ściemnia, że ona potrzebuje czasu, że nie chce się otwierać blabla bla.... ma na niego wywalone

- Friendzone mode on. Krzysiu, uciekaj od tej panny, która potrzebuje Ciebie tylko jako trampoliny do finału.

- Między nimi to jest taka temperatura, tak emocje buzują, że jakby między nimi szklankę wody postawił to by zamarzła. A ten jeszcze o uczuciach

… czytamy w komentarzach.

Hotel Paradise 7 – finał. Kiedy emisja ostatniego odcinka?

“Hotel Paradise 7” jest edycją krótszą od swoich poprzedniczek – zamiast 60 odcinków liczy zaledwie 48. Finał zobaczymy zatem już niedługo, a konkretniej 1 listopada 2023 roku.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska