Programy randkowe

Hotel Paradise 7: to już koniec Krzyśka i Tori? Jej reakcja na wyznanie jest dość jednoznaczna

2023-10-12 23:38

Kolejne zawirowania w “Hotelu Paradise 7”. Czy Krzysiek i Tori będą w końcu razem? Niby jakieś deklaracje są, ale nie wygląda to dobrze. Widzowie też nie są dobrej myśli, zwłaszcza po wydarzeniach z ostatnich odcinków.

Gdy jakiś czas temu Krzysiek, będący blisko z Tori, odpadł z “Hotelu Paradise 7” zaczęła się czarna rozpacz. Dziewczyna zalewała się łzami i nie mogła zaakceptować faktu, że jej wybranka zabrakło w programie. Miała też żal do Łucji, która miała okazję uratować chłopaka, ale tego nie zrobiła. Postawiła wówczas na Pawła, czego zresztą szybko pożałowała. Ostatnio jednak Krzysiek zaliczył wielki come back, ku uciesze Rocha i niezadowoleniu widzów, ale sytuacja się… nieco zmieniła.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – Roch i Krzysiek są razem? Zaskakujące wyznanie uczestników

Hotel Paradise 7 – Krzysiek i Tori będą razem? Widzowie nie są dobrej myśli

Krzysiek jest obecnie w parze z inną uczestniczką, ale nie ukrywa, że czuje coś do Tori i uważa, że ich relacja mogłaby rozwinąć się w kierunku romantycznym – przyznał to zresztą wprost podczas ostatniej Puszki Pandory. Co na to sama Tori? Dziewczyna nie zadeklarowała się w żaden sposób, ale widzowie, obserwując jej poczynania, nie mają złudzeń – traktuje ona Krzyśka wyłącznie jako kumpla.

- Krzysio dalej nie widzi ze to tylko friends zone

- Ale Tori i tak chce tylko friends😢 a on wydaje mi się szczerze coś poczuł

- ona go na czas bierze, zamiast konkretnie 😅 szkoda krzysia

- Ona patrzy na niego jak na kolegę niestety…

… czytamy w komentarzach.

Czy chłopak zdobędzie ostatecznie serce wybranki? A może to internauci mają rację i nic z tego nie będzie? Czas pokaże (a tego zbyt wiele już nie zostało, bowiem finał zbliża się coraz większymi krokami).

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: sonda damsko męska