Hotel Paradise 7: Paweł miażdżony przez widzów! “Facet bez kręgosłupa moralnego”

i

Autor: TVN Hotel Paradise 7: Paweł miażdżony przez widzów! “Facet bez kręgosłupa moralnego”

Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Paweł miażdżony przez widzów! “Facet bez kręgosłupa moralnego”

2023-09-28 21:20

Wciąż źle się dzieje w “Hotelu Paradise 7”. Do grona znienawidzonych uczestników dołączył właśnie Paweł (gwoli przypomnienia, należą do niego już Roch, Justyna i nowa Wiktoria). Chłopak przeskrobał sobie u widzów i to całkiem srogo.

Powrót Łucji namieszał w “Hotelu Paradise 7” (nie żeby wcześniej był tam porządek). Gnębiona przez pozostałych dziewczyna ponownie weszła do programu i uczestnicy mieli drugą szansę na zachowanie się w sposób przyzwoity. Niestety z niej nie skorzystali.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – ledwie weszła do programu i już wszyscy jej nienawidzą. “Obrzydliwa kreatura”

Hotel Paradise 7 – Paweł pod ostrzałem krytyki

Łucja wracając musiała wybrać, którego z chłopaków uratować – Bartka czy Krzyśka. Postawiła na tego pierwszego i… szybko się przejechała. Wybranek odwrócił się bowiem od niej (łaskawie twierdząc przy tym, że w sumie to “szkoda jej trochę”) i stanął po stronie grupy gnębicieli.

- Proszę państwa oto jedyny przedstawiciel gatunku Homo-Sapiens funkcjonujacy bez kregosłupa. Facet, ona Cię uratowała, gdyby nie Lucy byłbyś juz wyautowany. Grupa ma Cie w dupie, a Ty wciąż wierzysz, ze jest inaczej. Krzywda, jaką wyrządziłeś Łucji jest nie do opisania, zawiodles nie tylko jako facet, ale też jako człowiek.

- Aż żal komentować postawę Pawła.

- No i Paweł się obs*ał, pokazał że zależy mu na tym co myśli grupa, to jest straszne jak ludzie są podatni na manipulacje oraz uzależnieni od innych, brak własnego myślenia....

- Jak mozna być takim podlym. Tak latwo dajesz sie manipulowac typowi w spodnicy? What the fck. Ona Cie uratowala, a Ty ja odpulasz po jednym dniu. Zero honory, karykatura faceta a tfu.

… grzmią internauci.

Sytuacja stała się na tyle poważna, że docierają do nas słuchy o skargach składanych przez widzów do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Czy produkcja odpowie za podżeganie do przemocy psychicznej? Czas pokaże.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: sonda damsko męska