Dramy

Hotel Paradise 7: ledwie weszła do programu i już wszyscy jej nienawidzą. “Obrzydliwa kreatura”

2023-09-28 19:14

Wiktoria Taranowska dołączyła do “Hotelu Paradise 7” i szybko narobiła zamieszania. Początkowo widzów zbytnio nie obeszła jej obecność – może poza śmiechami, że kolejna Wiktoria i jak to 22-latka z trzema poważnymi związkami na koncie – ale teraz… stała się obiektem potężnej krytyki. Czy zasłużonej?

“Hotel Paradise 7” zyskał kolejny czarny charakter. Widzowie pałają szczególną niechęcią; można też odnieść wrażenie, że wręcz nienawiścią; do Rocha i Justyny. Teraz do ich “zacnego” grona dołączyła nowa Wiktoria. Jej zachowanie tak rozwścieczyło internautów, że aż łapiemy się za głowy czytając komentarze.

SPRAWDŹ TEŻ: Hotel Paradise znika z ramówki TVN7! Cios dla fanów programu

Hotel Paradise 7 – Wiktoria pokazała pazury. Internauci jej nienawidzą

“Hotel Paradise 7” wciąż zbiera cięgi za sposób, w jaki traktowana (wręcz gnębiona) jest Łucja – sprawą zainteresowała się nawet Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, wpłynęła bowiem skarga. Wiktoria, jako kolejna nowa uczestniczka, miała okazję wyciągnąć do poszkodowanej rękę, ale tego nie zrobiła. Co więcej – wtórowała innym podczas Puszki Pandory, gdy ci dosłownie znęcali się nad dziewczyną. Zdaniem internautów pokazała swój paskudny charakter.

- Wiktoria jednym wystapieniem urasta do największej s...ki tej edycji.

- nowa Wiktoria – przypie*dolką do Łucji zyskałaś w oczach sRocha, ale straciłaś w oczach całej polski, gratuluje XD

- Najnowsza Wiktoria... brak cenzuralnych słów by określić jej zachowanie 🤬 Idealnie pasuje do tych smarkaczy z bezpodstawnie wielkim ego i poczuciem zajebistości

- No pięknie błysnęła nowa Wiktoria. Dziewczynka zrobi wszystko, żeby się przypodobać grupie.

- Nowa Wiktoria - DNO na pandorze!

- Ta nowa Wiki to jakaś porażka, dopiero co panna wlazła do HP a już ocenia Łucję 😂nie lubi jej bo rączki jej nie podała na przywitanie 😂😂

… grzmią internauci.

Jak dobrze znasz polskie programy randkowe? QUIZ

Pytanie 1 z 6
Prowadzącą Hotelu Paradise jest…
VOX: torebkowe skarby