telewizja

Hotel Paradise 7: Łucja w końcu pęknie? Fani żądają reakcji produkcji i płaczą przed telewizorami

2023-09-27 13:19

Łucja nie ma łatwych dni w Hotelu Paradise 7. Po jej powrocie do programu nie może liczyć na wsparcie ze strony pozostałych uczestników show, a po utworzeniu nowych par została singielką. W dodatku cały czas musi liczyć się z brzydkim traktowaniem. To wyraźnie nie podoba się widzom, którym coraz bardziej żal dziewczyny.

Hotel Paradise 7: Tłamszenie Łucji trwa

Łucja raczej nie zapamięta swojego udziału w programie Hotel Paradise 7 jako najlepszej przygody jej życia. Dziewczyna po swoim powrocie do show, co chwilę musi mierzyć się z brzydkimi zachowaniami ze strony pozostałych mieszkańców raju. Ewidentnie jej nie lubią i tego nie ukrywają, a najbardziej zawistni nastawiają pozostałych przeciwko Łucji. Za to w komentarzach od widzów obrywa się m.in. Rochowi, który wyrasta już wśród oglądających na wroga nr 1. Jednocześnie fani programu Hotel Paradise 7 coraz mocniej stają po stronie Łucji i przeżywają jej dramaty, domagając się reakcji ze strony produkcji na paskudne zachowania względem uczestniczki. Komentarze, które możemy zobaczyć w sieci nie pozostawiają złudzeń, kto zdaniem widzów powinien wylecieć z programu.

"Hotel Paradise 7". Sabina długo nie zagrzała miejsca w hotelu

Hotel Paradise 7: widzowie bronią Łucji

Ostatnie odcinki Hotelu Paradise 7 przynoszą widzom sporo emocji, niestety raczej tych negatywnych. Oglądający nie mogą już dłużej obserwować, jak obrzydliwie pozostali uczestnicy traktują Łucję, która wróciła do show. U niektórych pojawiają się nawet łzy, bo nie mogą wytrzymać patrzenia na dramat, jaki przeżywa dziewczyna. Zdaniem widzów tu już nie ma czasu na dłuższe przyglądanie się, jak Łucja jest niszczona - trzeba zareagować.

Wy jesteście jacys niespełna rozumu produkcjo??? Po sezonie z Wiktoria znowu dopuszczacie do takich sytuacji??? Cała grupa uwzięła się na jedna laske i oczywiscie ‚my widzimy tylko godzinę z całej doby i jeszcze prawda wyjdzie na jaw’??? Jakoś po sezonie z Wiktoria do tej pory nic nie wyszło, zakładam, ze tutaj mamy analogiczna sytuacje. Banda zakompleksionych dzieciakow, które na cel wzięły sobie laske przerastająca ich wszystkich intelektem, klasa i uroda. To jest naprawdę przykre. Może czas pomyśleć o jakiejś edycji 30+, a nie bierzecie dzieciaki z wybujałym ego, nieprzepracowanymi traumami i narcystycznymi cechami osobowości???

Nigdy nie komentuje HP,ale teraz muszę bo się udusze. Wybraliście Łucję drugi raz,bo wiedzieliscie,że te półgłówki będą się nad nią pastwić. I jeszcze kasę na czyimś nieszczęściu kręcicie. Łucja klasa, pozostałe towarzystwo barany , które becza identycznie

Wiecie, co Was różni od sasiadniego programu? Kiedy tam uczestnik wypowie cos nieodpowiedniego do drugiego, wchodzi prowadząca i robi porządek. Piętnuje zachowanie potencjalnych oprawców. @karolinagilonofficial jesteś najlepsza! A @klaudia_el_dursi ? Coz, nie chciałabym być kojarzona z taką patologią. Powinna się palić ze wstydu juz kilka sezonów do tyłu, niestety jest tylko gorzej. Co z tego, że lektor skomentuje cos w sposób pasujący widzom, skoro widzi komentarze? @tori.hotelparadise7 @roch.hotelparadise7 jesteście najbardziej obrzydliwymi postaciami z telewizji. @pawel.hotelparadise7 gratulacje, jesteś najlepszym przykładem na to, jakim człowiekiem należy nie być. Program juz dawno spadł na psy. Dziwie sie, ze produkcja ma jeszcze odwagę to emitować.

K*rwa płakałam razem z Łucją, myślałam ze Paweł jest mądry ale to kolejna marionetka sRocha ! Skonczylam oglądanie tego chłamu.

- czytamy w komentarzach.

Jak długo będziemy musieli jeszcze oglądać cierpienie Łucji? A może jednak, któryś z uczestników za radą widzów "pójdzie po rozum do głowy" i sytuacja jeszcze się odwróci? Tego dowiemy się z pewnością w kolejnych odcinkach Hotelu Paradise 7. Jeszcze we wrześniu można je śledzić od poniedziałku do piątku o 20:00 na antenie TVN7 i w serwisie Player.pl. W październiku widzów czekają natomiast zmiany.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ