Hotel Paradise 7: Krzysiek pokazał się nago! Jego ciało rozpaliło internautów

i

Autor: Instagram.com/krzysiek.hotelparadise7

telewizja

Hotel Paradise 7: Krzysiek pokazał się nago! Jego ciało rozpaliło internautów

2023-10-23 15:37

Krzysiek z Hotelu Paradise 7 przyzwyczaił nas już do tego, że nie ma dla niego tematów tabu. W programie dość odważnie przystawia się do Tori i rzuca różnymi tekstami. Teraz postanowił pójść o krok dalej. Ostatnio internauci mogli zobaczyć go w sieci całkowicie nago! To wideo rozpaliło ich wyobraźnię.

Hotel Paradise 7: Krzysiek całkowicie nago

Krzysiek to uczestnik Hotelu Paradise 7, który wzbudza u widzów programu spore kontrowersje. Ma odważne poczucie humoru i przy podrywie nie gryzie się w język. Z drugiej strony sporo osób ceni go za inteligencję i pewność siebie. To zdaje się jednak nie działać na Tori, która zdaniem widzów wyraźnie nie chce z nim stworzyć relacji w Hotelu Paradise 7. Ich zdaniem Krzyś wpadł w niezły friendzone i nic z tego nie będzie. Poza tym wątkiem w programie TVN7 dzieje się jednak znacznie więcej. Nie brakuje też kontrowersji. Do tej pory uczestniczy przyzwyczaili nas na ekranie do dram i knucia. Ostatnio poszli jednak na całość i na ekranie pokazali się nago. Krzysiek z Hotelu Paradise 7 chyba za tym zatęsknił. Uczestnik wrzucił bowiem w weekend na swojego Instagrama filmik, na którym możemy zobaczyć go w stroju Adama. W dodatku bez cenzury!

MAJKA JEŻOWSKA | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Hotel Paradise 7: Krzysiek pokazał się bez ubrań

Na Instagramie Krzyśka z Hotelu Paradise 7 pojawiło się nagranie, na którym możemy go zobaczyć w lodowatej wodzie całkowicie bez ubrań. I to dosłownie! Czujne oko internautów zauważyło, że uczestnik nie ma na sobie nawet kąpielówek, a pomiędzy falami wody można dostrzec jego przyrodzenie. O dziwo filmik pozostał na Insta Story Krzyśka, a on sam zdaje się nic sobie z tego nie robić. W odpowiedzi na różne komentarze, które pojawiły się ze strony jego fanów, stwierdził, że nie rozumie zdziwienia nagością, bo już wcześniej w Hotelu Paradise 7 nago bawił się w basenie. I to wydaje się jego głównym wytłumaczeniem. Wskazał też, że nagranie to był typowy spontan. Czy wkrótce Krzysiek pokaże nam jeszcze więcej? A może pójdzie śladem niektórych zagranicznych gwiazd i założy konto, na którym za opłatą będzie można oglądać jego nagie fotki? Fanki byłyby na pewno zachwycone.