Hotel Paradise 7: czy Tori i Krzysiek dojdą do finału? Friendzone mode on

i

Autor: TVN7

telewizja

Hotel Paradise 7: Tori i Krzysiek dojdą do finału? "Friendzone mode on"

2023-10-20 14:22

Po ostatnim przetasowaniu w Hotelu Paradise 7 Krzysiek coraz mocniej próbuje zbliżyć się do Tori. Chłopak daje z siebie wszystko i sprawia wrażenie, że liczy na to, że z tej relacji może powstać coś więcej. Widzowie zdają się mieć jednak zgoła odmienne zdanie, czym dzielą się w komentarzach. Co sądzą o tej parze?

Hotel Paradise 7: co dalej z Krzyśkiem i Tori?

Krzysiek i Tori od jakiegoś czasu tworzą ze sobą relację w Hotelu Paradise 7. Na ekranie możemy zobaczyć, jak chłopakowi coraz mocniej zależy na tej uczestniczce i niejednokrotnie opowiada on o swoich uczuciach. To niecodzienna odmiana. Siódma edycja Hotelu Paradise przyzwyczaiła nas bowiem raczej do dram i knucia, niż pozytywnych relacji i miłości, która aż bije z ekranu. Jednak czy faktycznie jest ona wyczuwalna i obustronna? Widzowie Hotelu Paradise 7 mają ten temat swoje zdanie. W ich ocenie mimo starań Krzyśka, Tori wyraźnie nie ma ochoty na stworzenie z nim poważnej relacji. Chyba, że takiej, która pozwoli jej na dojście do finału i wygranie pieniędzy. Bo bynajmniej nie chodzi tu o prawdziwe uczucie i realną miłość. Co fani programu piszą w komentarzach w sieci?

Roztańczony PGE Narodowy 2023 | Relacja VOX FM

Hotel Paradise 7: widzowie radzą Krzyśkowi, żeby odpuścił

Z relacji Tori i Krzyśka nic nie wyjdzie? Takie zdanie mają fani Hotelu Paradise 7, którzy komentują poczynania uczestników na profilu programu. Ich zdaniem Tori bardzo źle traktuje Krzyśka, a z ekranu wręcz bije fałsz i brak zainteresowania z jej strony. Mimo to chłopak wydaje się być zaślepiony miłością i robi wszystko, żeby jakoś zwrócić na siebie uwagę Tori. Zdaniem widzów show zupełnie niepotrzebnie. Ci radzą, żeby Krzysiek, jak najszybciej się ogarnął, bo nic z tego nie będzie.

Friendzone mode on. Krzysiu, uciekaj od tej panny, która potrzebuje Ciebie tylko jako trampoliny do finału. Ewentualnie idź w to na końcu rzuć kulą 🤭

Tori to tylko do finału dalej spadaj facet ona ma obrzydzenie na Ciebie nawet jak leży to jak kłoda lub nieboszczka 😂😂

Między nimi to jest taka temperatura, tak emocje buzują, że jakby między nimi szklankę wody postawił to by zamarzła. A ten jeszcze o uczuciach.

- czytamy w komentarzach na profilu programu.

Czy strzała amora trafi jednak w Tori i ta zakocha się w Krzyśku? A może ten powinien sobie całkowicie odpuścić i jak najszybciej zapomnieć o dziewczynie? Jedno jest pewne - wszystkiego dowiemy się w kolejnych odcinkach Hotelu Pardise 7. Te można oglądać od poniedziałku do czwartku o 20:00 w TVN7 i Player.pl.