Programy rozrywkowe

Hotel Paradise 7: po obejrzeniu odcinków uczestnicy zerwali ze sobą kontakt? Ten komentarz wiele wyjaśnia

2023-11-02 17:44

“Hotel Paradise 7” słynie ze swojej toksyczności, wybitnej nawet jak na tego typu format telewizyjny. Należy jednak przyznać, że część uczestników trzyma się ze sobą dość blisko – czy stan ten utrzymał się jednak, gdy wszyscy wrócili do domów, a następnie obejrzeli odcinki?

Jak wiadomo, nie wszystkie znajomości zawarte w programach telewizyjnych są w stanie przetrwać próbę czasu. Często odległość, inny tryb życia, tudzież szereg innych czynników, przesądzają o tym, kto utrzymuje kontakt, a kto nie (tyczy się to zresztą nie tylko internetowych celebrytów). Czasem bywa jednak tak, że pewne znajomości mogłyby być kontynuowane, gdyby nie… emisja odcinków. Z nich bowiem uczestnicy dowiadują się rzeczy, które umykały im w trakcie pobytu w willi/na wyspie itp. I robi się nieciekawie… Czy takie sytuacje miały miejsce przy okazji “Hotelu Paradise 7”? A jakże.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise 7 – wielka zmiana w programie! Roch może odetchnąć z ulgą

Hotel Paradise 7 – które relacje przetrwały po programie?

Dzięki social mediom wiemy, że Oliwia utrzymuje kontakt z Wiktorią (i chyba Marvinem), a Karolina z Kori i Sabiną. Uczestnicy wielokrotnie komentują sobie posty, wrzucają fotki, czy organizują live’y na TikToku. Ale czy wszyscy trzymają się razem w taki sposób, jak w programie? Otóż nie. Marvin, podczas instagramowego Q&A, otrzymał pytanie, czy wciąż spotykają się całą ekipą. Odpowiedź była przecząca.

Raczej spotykamy się w wybranych grupkach. Nie da się z każdym mieć dobry kontakt. Dzieli nas odległość. Dzieli nas to, co mogliśmy zobaczyć w trakcie emisji, a umknęło nam będąc na miejscu – napisał wymownie.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
VOX: torebkowe skarby