Programy randkowe

Hotel Paradise 7: Łucja i Michał wylecieli z programu! “Da się odejść z klasą”

2023-09-14 10:31

Czy to koniec dram w Hotelu Paradise 7? W wyniku głosowania uczestników program opuścili Łucja i Michał, czego nie omieszkali skomentować widzowie. Pojawiły się słowa uznania, zwłaszcza dla Łucji, porównania z Sabiną oraz kolejne gorzkie słowa pod adresem producentów.

Łucja i Michał połączyli się w parę podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, ale oboje raczej nie wierzyli w jakąkolwiek przyszłość tej relacji. No i długo ona nie potrwała – Klaudia El Dursi zleciła uczestnikom Hotelu Paradise 7, by ocenili każdą z par pod względem ich ewentualnej przyszłości w programie. Najmniej punktów otrzymali Łucja i Michał oraz Kornelia i Patryk – obie te pary starły się ze sobą w finale rozgrywki. Reszta uczestników, jak się oczywiście można było spodziewać, jednogłośnie postawiła na Łucję i Michała, eliminując ich z programu.

CZYTAJ TAKŻE: Uczestnicy Hotelu Paradise 7 już przesadzają? Pojawił się apel od widzów!

Hotel Paradise 7 – Łucja i Michał odeszli z programu. Będzie powrót?

Sytuacja między Łucją, a pozostałymi uczestniczkami Hotelu Paradise była napięta od samego początku, o czym zresztą pisaliśmy wam parokrotnie. Widzowie obarczają odpowiedzialnością nie tylko “jadowite żmije”, jak to pieszczotliwie mają w zwyczaju zwać pozostałe dziewczyny, ale też przede wszystkim producentów, którzy mieli celowo wprowadzić Łucję dopiero po jakimś czasie, by nastawić innych przeciwko niej. Produkcjo, gratulacje spie***lenia sezonu – grzmią internauci.

Nikogo zatem nie zdziwiła, a wielu nawet ucieszyła, wieść, że to właśnie Łucja odpada z programu. Środowisko, w którym się znalazła było bowiem niezwykle toksyczne. Trzeba jednak przyznać, że wiedziała, jak zejść ze sceny – z klasą i godnością. Docenili to oczywiście widzowie, którzy okazali jej naprawdę dużo wsparcia.  

- I lepiej dla niej, męczyła by się tylko. Teraz przed tv dodatkowo zobaczyła co za plecami na nią gadali więc tam też była troche tego nieświadoma. Teraz niech się gnoją wzajemnie. Pośmiejemy się dla odmiany

- Czyli jednak da się pożegnać godnie i z klasą. Trzeba tylko samemu coś reprezentować. (to jest oczywiście nawiązanie do niesławnego pożegnania Sabiny sprzed kilku odcinków – przyp. red.)

- Łucja pokazała klasę nie raz. Świetnie opisał to narrator. Miała dziewczyna pecha, że weszła ‚pozniej’, a nie zaczynała od początku. Producenci zrobili to na pewno specjalnie bo biła uroda resztę uczestniczek. Miała namieszać. Niestety w grupie siła… Mam wrażenie, ze była najbardziej w porządku z nich wszystkich. Podziwiam też Łucję za to jak potrafi trzymać emocje na wodzy. Życzę jej powodzenia po programie

- Odpadła jedyna dziewczyna dla której warto było to oglądać

… czytamy w komentarzach.

Hotel Paradise 7, odcinek 13 – o której emisja?

13. odcinek HP7 wyemitowany zostanie w środę 13 września o godz. 20:00, w TVN7 i Playerze.

Hotel Paradise – dopasuj uczestnika do edycji

Pytanie 1 z 10
Beata “Ata” Postek
"Hotel Paradise"- zwycięzcy. Co u nich słychać? Kto jest szczęśliwie zakochany? Jeden z nich doczekał się już potomstwa!