Hotel Paradise 7: Łucja odeszła, a widzowie narzekają. Jest apel do producentów

i

Autor: Screenshot Instagram/ hotelparadise.tvn7 Hotel Paradise 7: Łucja odeszła, a widzowie narzekają. Jest apel do producentów

Programy randkowe

Uczestnicy Hotelu Paradise 7 już przesadzają? Pojawił się apel od widzów!

2023-09-12 11:03

Hotel Paradise 7 wciąż wywołuje emocje i to te zgoła negatywne. W oku cyklonu stale znajduje się Łucja, która jest notorycznie atakowana przez innych uczestników. Ponadto widzowie twierdzą, że toksyczność aż wylewa się z ekranu.

Hotel Paradise 7 to najbardziej toksyczna i patologiczna edycja randkowego show? W sieci znów roi się od komentarzy zażenowanych widzów, którzy krytykują już nie tylko postawę uczestników, ale także chciwość producentów, którzy dla oglądalności nie reagują w kryzysowych sytuacjach.

Produkcja nie ucięła hejtu uczestników , żeby zapewnić sobie lepszą oglądalność . Nie zorganizowała konkurencji lecz ranking z oczywistym wynikiem ! Podle wyeliminowała Łucję – czytamy w jednym z komentarzy zamieszczonych po emisji 11. odcinka.

CZYTAJ TAKŻE: Hotel Paradise – pamiętasz, w której edycji pojawili się ci uczestnicy? Quiz dla największych fanów!

Hotel Paradise 7 – Łucja ofiarą nowej edycji. Jej odejście wywołało poruszenie w sieci

Wspomniany w przytoczonym powyżej komentarzu hejt odnosił się oczywiście do ataków na Łucję, która przez cały swój pobyt w willi była dosłownie szykanowana przez pozostałe uczestniczki. Dziewczyny miały wykorzystywać każdą okazję, byle tylko wbić jej szpilę i obwiniały ją o całe zło tego świata. Internauci określają ich mianem patogrupy, czy nawet… psychopatek.

- rozwala mnie to, jak psychopatki pilnują wręcz, żeby łucja za dużo nie porozmawiała na osobności z nikim

- Nawet “zabawą w emotki” nie uratują wizerunku tej patogrupy…

- Ja to mam nadzieję że teraz jak to oglądacie drodzy uczestnicy to jest wam wstyd za to jaka patologie pokazujecie w tym programie. I jacy jesteście fałszywi. To jest dramat... Po prostu dramat

- Hp7 fajnie tak wam stać z boku i pozwalać na to co tu się wydarzyło?! jesteście przegrani, mam nadzieję, że ludzie przestaną oglądać ten cyrk, to był kiedyś w miarę fajny program ,co się porobiło, gdzie wasze człowieczeństwo?!! To wszystko świadczy o was, że daliście przyzwolenie na mobbing

- Porażka. To się już po prostu ciężko ogląda. Nie chodzi już nawet o tych ludzi, ale ze program na to wszystko pozwala... Szkoda, że propagujemy tutaj ślepe podążanie za stadem, fałszywość i kombinowanie. Taki raj nie jest ;)

… to tylko kilka z dziesiątek komentarzy zamieszczonych na oficjalnym instagramowym profilu Hotelu Paradise.

Hotel Paradise 7 – Łucja odeszła z prawdziwą klasą, tymczasem widzowie apelują do producentów

Odejście Łucji spotkało się w powszechnym aplauzem – Łucja opuszczając HP pokazała więcej klasy niż oni wszyscy razem wzięci. Problem toksyczności grupy HP7 wciąż jednak pozostaje. Widzowie już przewidują, że patogrupa zacznie się teraz “żreć” między sobą, co raczej nie doprowadzi do niczego dobrego. Jednocześnie na Instagramie pojawił się apel do producentów, by zaczęli reagować w tak skandalicznych i szkodliwych sytuacjach, jak ta z Łucją w roli głównej.

Taki apel do produkcji: jak mozna pozwolic na takie szczucie Lucji przez wszystkich uczestnikow. Wg mnie powinnna zareagowac Klaudia i wyjasnic, ze tak samo ma prawo tam byc i dokonywac wyborow jak pozostali uczestnicy. Lucja odpada z programu z michalem w glosowaniu uczestnikow, a to ci niespodzianka. Od poczatku miala pod gorke, chciala, probowala nawiazac relacje z tymi ludzmi, ale kazdy wrogo do niej podchodzil. Szkoda, ze widzowie nie maja prawa glosu, juz dawno rozbiliby ta szajke.

Hotel Paradise 7, odcinek 12 – o której emisja?

12. odcinek HP7 wyemitowany zostanie we wtorek 12 września o godz. 20:00, w TVN7 i Playerze.

Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program!

Pytanie 1 z 6
Prowadząca tego programu pojawiła się w 5. edycji Top Model
Hotel Paradise, czy Love Island? Rozpoznaj program! QUIZ
VOX: torebkowe skarby
Listen on Spreaker.